Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

CUBITO podpěry pre vaňu 180/80,bez panel

Podpery na vaňu 180x80 cm Cubito.

Úplný popis

Záruka 2 roky Značka: Jika Séria: Cubito
SKLADOM NA CENTRÁLE > 20 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach
Cena:
29,45  €/ks

Odporúčaná cena: 39,26 € Ušetríte: 25% (9,81 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Kód dodávateľa: 0000010119 Kat. č.: 9483.4.000.000.1
Obsah

Popis

Jika Cubito - vďaka čistým líniám a noblesným tvarom sa hodí pre nadčasové a elegantné kúpeľne. Pre sériu Jika Cubito je charakteristická jednoduchosť a funkčnosť. Základným kameňom tejto série sú keramické umývadlá, ktoré možno doplniť o funkčný kúpeľňový nábytok. Séria ďalej obsahuje masívne WC a bidety, akrylátové vane, sprchové kúty, vodovodné batérie a kúpeľňové doplnky. Všetko v kvalite českej značky JIKA.

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zaujíma postavenie jednotky medzi výrobcami sanitárnej keramiky v Českej republike.

Podľa posledných prieskumov trvalo zostáva pre väčšinu zákazníkov symbolom tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokladá, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou má veľký potenciál ďalšieho rastu. Stúpa jej obľuba u zákazníkov nielen na tradičných trhoch Ukrajiny, Pobaltia alebo Ruska, ale aj v náročnej západnej Európe, na Strednom východe a v mnohých ďalších krajinách. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 2,55  kg
Balenie 1 ks

Technické parametre

Druh výrobku nohy
Séria Cubito
Značka Jika

Otázky

Nedávno prezerané produkty