Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Obdĺžniková vaňa Ravak Vanda II 160x70 cm, akrylát

Výhody

Značka
Ravak
Séria
Vanda II
Kúpeľne
Obdĺžnikové vane
Kat. č.:
VA1600
Čítať otázky

Akrylátová obdĺžniková vaňa Ravak Vanda II

Vaňa Vanda II je charakteristická svojimi podrúčkami, ktoré sú ideálne napríklad na čítanie počas kúpeľa alebo aj na pohodlnejšie vstávanie. Obdĺžniková vaňa Vanda II má výrazné vnútorné členenie. Jej podrúčky najviac vyhovejú tým, ktorí si vo vani radi čítajú, prípadne ocenia pevnú oporu pri vstávaní z kúpeľa. Vaňu si môžete ďalej vylepšovať podľa svojich prianí. Namiesto obkladania vane využite jej ergonomicky tvarovaný čelný panel alebo napríklad nerezové madlo na zvýšenie komfortu pri vstávaní z kúpeľa. Množstvo kompatibilných vaňových zásten vám uľahčí sprchovanie.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
258,96 € /ks
Cena:
207,20  €/ks
Ušetríte:
20%  (51,76 €/ks)

SKLADOM > 20 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Akrylátová obdĺžniková vaňa Vanda II s rozmermi 160 x 70 cm.

Vaňa Vanda II má moderný a praktický dizajn. Obľúbené podrúčky sú umiestnené nižšie a priamo nabádajú k relaxácii, napríklad pri čítaní vo vani. Jej moderný výraz podtrhuje ergonomický panel s prelisom pre lepší prístup k vani.

  • rozmery: 160 x 70 cm
  • materiál: liaty akrylát
  • variant vystuženia: LA - sklolaminát
  • objem: 180 l
  • hydromasážny systém: nie
  • chrmoterapia H2O Color: možno doplniť
  • doplnky: čelný a bočný panel, vaňový odtokový komplet

K vani je možné dokúpiť príslušenstvo (podporu, vaňový odtokový komplet) príp. praktické doplnky - čelný aj bočný panel, univerzálne madlo nerez, vaňovú zástenu VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, CVS2), prípadne vaňové dvere AVDP3.

Klasika, ktorá nesklame

Vane v tvare obdĺžnika sú najklasickejším a najobľúbenejším modelom vaní. Ponúkajú tiež najviac rozmerových variantov a možností riešenia.

Kvalitný materiál

RAVAK používa na výrobu vaní liaty akrylát. Výrobky z neho si dlhodobo zachovávajú požadovaný tvar, nekrivia sa, ani nepraskajú. Majú vysoko lesklý a neporézny povrch, ktorý sa ľahko čistí a má antibakteriálne vlastnosti.

Prekvapivé riešenia vnútorného priestoru

Akrylátové vane majú takmer neobmedzené možnosti tvarovania. Aj tradičná obdĺžniková vaňa tak môže mať prekvapivo riešený vnútorný priestor, ktorý ponúka najrôznejšie ergonomické prelisy, podrúčky, menej či viac kolmý tvar chrbtovej časti a bočníc pod. Obdĺžnik skrátka môže poskytovať mnohé príjemné prekvapenia.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
25,47 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
70
Šírka (cm)
160
Výška (cm)
43

Technické parametre

Druh výrobku
obdĺžniková vaňa
Farba popisná
biela
Materiál
akrylát
Séria
Vanda II
Typ
klasická
Výbava
bez nožičiek
Značka
Ravak

Nedávno prezerané produkty