Staňte se fanouškem
  • Slovenčina
Nakupujú u nás

Obdĺžniková vaňa Kaldewei Vaio set star 170x70 cm, smaltovaná ocel

  • Doprava zdarma

Firma KALDEWEI je jediný výrobca smaltovaných vaní, ktorý si smalt vyrába sám. V robustných peciach taví kalifornský borax, škandinávsky živec, kremeň a ďalšie prírodné zložky skla, aby ich potom vo forme suspenzie individuálne a poctivo nanášal na každý svoj výrobok a pri výpale pri teplote ...

Úplný popis

Značka: Kaldewei Séria: Vaio set star Kat. č.: KW945
Bežná dodacia lehota 21 dní
Cena:
618,00  €/ks

Odporúčaná cena: 883,20 € Ušetríte: 30% (265,20 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Obsah

Popis

Firma KALDEWEI je jediný výrobca smaltovaných vaní, ktorý si smalt vyrába sám. V robustných peciach taví kalifornský borax, škandinávsky živec, kremeň a ďalšie prírodné zložky skla, aby ich potom vo forme suspenzie individuálne a poctivo nanášal na každý svoj výrobok a pri výpale pri teplote vyššej ako 850 stupňov Celzia ich spojil s oceľou na výnimočne odolný materiál - smaltovanú oceľ KALDEWEI. Len najmodernejšie technológie nanášania smaltu v tenkej a rovnomernej vrstve zaručujú, že tento materiál zostáva veľmi pružný, čím zaistí vysokú odolnosť voči nárazu. Smaltovaná oceľ KALDEWEI vyhovuje požiadavkám normy pre skúšku nastreľovaním. Zároveň je vďaka svojej hrúbke mimoriadne stabilná. Smalt je jedinečný materiál, ktorý dosahuje na desaťstupňovej Mohsovej stupnici tvrdosti stupeň 7. Radí sa medzi veľmi tvrdé materiály. Materiály obvykle používané v kúpeľni ho tak nemôžu poškriabať. Smaltovaná oceľ KALDEWEI sa po desiatky rokov neustále zdokonaľuje. Je odolná voči všetkým kozmetickým prísadám do kúpeľa a parfumom, ktoré znáša ľudská koža. Ani prostriedky na farbenie vlasov a odlakovače na nej nezanechajú žiadne stopy. Je nenáročná na údržbu, možno ju čistiť bežnými prostriedkami na umývanie riadu a aj po dlhodobom každodennom používaní a čistení nestráca svoj lesk a vyzerá stále ako nová. Vďaka perfektným optickým vlastnostiam je v kúpeľni zachovaný harmonický vzhľad. Na jej neporéznom sklovitom povrchu nevznikajú ani mikroskopicky malé škrabance, v ktorých by sa mohli hromadiť baktérie, plesne a iné choroboplodné zárodky. Krásny a maximálne hygienický vzhľad tak zostáva zachovaný po celú dobu používania sanitárneho vybavenia. Smaltovanú oceľ tvoria výlučne prírodné suroviny, preto môžeme smaltovanú oceľ na konci jej životného cyklu stopercentne recyklovať. KALDEWEI je prvý nemecký výrobca kúpeľňového vybavenia, ktorý vďaka ekologicky nezávadným postupom pri výrobe, balení, preprave a likvidácii získal od Inštitútu Bauen und Umwelt e.V. certifikát ako ekologicky udržateľný podľa ISO 14025.

Výroba vaní v roku 1934:                                                           Výroba vaní v dnešnej dobe:

Vlastnosti smaltovanej ocele KALDEWEI:

      ODOLNÁ PROTI ŽIARU - Horiace či žeravé predmety nezanechávajú žiadne spálené miesta či stopy po opálení.

      ODOLNÁ VOČI POŠKRIABANIU A NÁRAZU - Vďaka svojej tvrdosti, ktorá je výrazne väčšia ako v prípade akrylátu, je smaltovaná oceľ KALDEWEI obzvlášť odolná.

      ODOLNÁ VOČI UV ŽIARENIU - Naša smaltovaná oceľ KALDEWEI nevybledne, nežltne a trvalo si udržuje pôvodný farebný tón.

       100 % RECYKLOVATEĽNÁ - Naše prírodné suroviny z ekologickej výroby sú 100% recyklovateľné.

        NENÁROČNÁ NA ÚDRŽBU A HYGIENICKÁ - Sklovitý povrch je hygienický a možno ho ľahko čistiť.

       ODOLNÁ VOČI CHEMIKÁLIÁM - Povrch je odolný voči parfumom, kúpeľovým prísadám a bežným domácim čistiacim prostriedkom.

       TVAROVO STÁLA - Zmeny teplôt smaltovanej ocele KALDEWEI neublížia. Nevznikajú tak praskliny v škárach a nedochádza ku škodám z prevlhnutia.

Spoločnosť KALDEWEI:

 

 

Tvorba dizajnu vaní KALDEWEI:

 

Voliteľné príslušenstvo:

KALDEWEI Sound Wave:

KALDEWEI SkinTouch:

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 47,00  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 70
Šírka (cm) 170
Výška (cm) 43

Technické parametre

Druh výrobku obdĺžniková vaňa
Farba popisná biela
Materiál smaltovaná ocel
Séria
Typ klasická
Výbava bez nôh, madla, podhlavníka
Značka Kaldewei

Otázky