Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Obdĺžniková vaňa Kaldewei Puro 170x75 cm, smaltovaná oceľ 3,5 mm

Výhody

Značka
Kaldewei
Séria
Puro
Kúpeľne
Obdĺžnikové vane
Kat. č.:
KW652
Čítať otázky

Elegantná obdĺžniková vaňa Puro s rozmermi 170x75 cm, je praktická a veľmi pohodlná, vďaka čomu je vaňa zo série PURO vhodná do každej kúpeľne.  Obmedzenie všetkých prvkov na podstatné je jedným zo základných princípov modernej architektúry a architektúry interiérov. Zreteľný a puristický dizajn vane PURO tento prístup nasleduje. Ako jednomiestna vaňa plní prianie kvalitného, no napriek tomu zaplatiteľného dizajnu. PURO má obzvlášť veľkorysú dĺžku dna pre mimoriadne vysoký komfort pri kúpaní.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
760,80 € /ks
Cena:
591,40  €/ks
Ušetríte:
22%  (169,40 €/ks)

SKLADOM 2‑3 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Elegantná obdĺžniková vaňa KALDEWEI PURO zo smaltovanej ocele, s hmotnosťou 50 kg, v bielej farbe, jednomiestna, s odpadom v nožnej časti a so zárukou 30 rokov. Povrch je odolný proti nárazom, poškriabaniu a oteru, je stálofarebný a neblednúci.

Dokonalý materiál pre dokonalý dizajn nesie názov: smaltovaná oceľ Kaldewei. Oceľ a sklo - dva úplne pôvodné, prírodné materiály, ktoré sa osvedčujú už po stáročia a z ktorých každý je obdarený jedinečnými materiálovými vlastnosťami. Oceľ sa vyznačuje svojou pevnosťou, vysokou zaťažiteľnosťou, robustnosťou a tvarovateľnosťou. Sklo je oproti tomu veľmi odolné voči chemickému a tepelnému zaťaženiu a ponúka skvelý vzhľad. Robustná oceľ a odolné sklo vstupujú do smaltovanej ocele KALDEWEI ako nerozlučiteľný zväzok, v ktorom prednosťou obidvoch materiálov prechádza do dokonalej symbiózy.

Smaltovaná oceľ KALDEWEI je jedinečná. KALDEWEI je jediným výrobcom na svete, ktorý sám vyvinul receptúru na smaltovanie a ktorý smalt vyrába vo vlastných taviacich peciach. KALDEWEI v rámci celého reťazca úplne vedome vsádza na tvorbu hodnôt - počnúc výrobou smaltu, cez tvarovanie ocele až po zušľachtenie smaltom KALDEWEI.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
52 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
75
Šírka (cm)
170
Výška (cm)
42

Technické parametre

Druh výrobku
obdĺžniková vaňa
Farba popisná
biela
Materiál
smaltovaná oceľ 3,5 mm
Séria
Puro
Typ
klasická
Výbava
bez nožičiek
Značka
Kaldewei

Soubory ke stažení