Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Obdĺžniková vaňa Kaldewei Classic Duo 180x75 cm, smaltovaná oceľ 3,5 mm

Výhody

Značka
Kaldewei
Séria
Classic Duo
Kúpeľne
Obdĺžnikové vane
Kat. č.:
KW109
Čítať otázky

Elegantná obdĺžniková vaňa CLASSIC DUO s rozmermi 180x75 cm zo smaltovanej ocele žiari svojím nadčasovým a vyváženým tvarom. Tak zredukovaným, ako je potrebné a tak pohodlným, ako je možné. Vnútorný tvar, vďaka dvom identickým šikmým chrbtovým plochám, pozýva na pohodlné kúpanie vo dvojici.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
933,60 € /ks
Cena:
606,80  €/ks
Ušetríte:
35%  (326,80 €/ks)

SKLADOM 1 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Vaňa Kaldewei CLASSIC DUO, smaltovaná oceľ 3,5 mm, hmotnosť 50 kg v bielej farbe, obdĺžnikový vonkajší tvar so stredovým odpadom a zárukou 30 rokov. Povrch je odolný proti nárazom, poškriabaniu a oteru, stálofarebný, neblednúci a odolný proti kyselinám.

Dokonalý materiál pre dokonalý dizajn nesie názov: smaltovaná oceľ Kaldewei. Oceľ a sklo - dva úplne pôvodné, prírodné materiály, ktoré sa osvedčujú už po stáročia a z ktorých každý je obdarený jedinečnými materiálovými vlastnosťami. Oceľ sa vyznačuje svojou pevnosťou, vysokou zaťažiteľnosťou, robustnosťou a tvarovateľnosťou. Sklo je oproti tomu veľmi odolné voči chemickému a tepelnému zaťaženiu a ponúka skvelý vzhľad. Robustná oceľ a odolné sklo vstupujú do smaltovanej ocele KALDEWEI ako nerozlučiteľný zväzok, v ktorom prednosťou obidvoch materiálov prechádza do dokonalej symbiózy.

Smaltovaná oceľ KALDEWEI je jedinečná. KALDEWEI je jediným výrobcom na svete, ktorý sám vyvinul receptúru na smaltovanie a ktorý smalt vyrába vo vlastných taviacich peciach. KALDEWEI v rámci celého reťazca úplne vedome vsádza na tvorbu hodnôt - počnúc výrobou smaltu, cez tvarovanie ocele až po zušľachtenie smaltom KALDEWEI.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
50,7 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
75
Šírka (cm)
180
Výška (cm)
43

Technické parametre

Druh výrobku
obdĺžniková vaňa
Farba popisná
biela
Materiál
smaltovaná oceľ 3,5 mm
Séria
Classic Duo
Typ
klasická
Výbava
bez nožičiek
Značka
Kaldewei

Soubory ke stažení