Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Obdĺžniková vaňa Kaldewei Classic Duo 170x75 cm, smaltovaná oceľ 3,5 mm

Výhody

Značka
Kaldewei
Séria
Classic Duo
Kúpeľne
Obdĺžnikové vane
Kat. č.:
KW107
Čítať otázky

Elegantná obdĺžniková vaňa Classic Duo, s rozmermi 170x75 cm, v bielej farbe, s 30 ročnou zárukou je táto vaňa vhodnou voľbou do každej kúpeľne. Vane CLASSIC DUO žiaria svojím nadčasovým vyváženým tvarom. Tak zredukovaným, ako je potrebné, tak pohodlným, ako je možné. Vnútorný tvar vďaka dvom identickým šikmým chrbtovým plochám pozýva k pohodlnému kúpaniu vo dvojici.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
794,40 € /ks
Cena:
516,40  €/ks
Ušetríte:
35%  (278,00 €/ks)

Na ceste. Predpokladané naskladnenie od 30.6. Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Dokonalý materiál pre dokonalý dizajn nesie názov: smaltovaná oceľ KALDEWEI. Oceľ a sklo - dva úplne pôvodné, prírodné materiály, ktoré sa osvedčujú už po stáročia a z ktorých každý je obdarený jedinečnými materiálovými vlastnosťami. Oceľ sa vyznačuje svojou pevnosťou, vysokou zaťažiteľnosťou, robustnosťou a tvarovateľnosťou. Sklo je oproti tomu veľmi odolné voči chemickému a tepelnému zaťaženiu a ponúka skvelý vzhľad. Robustná oceľ a odolné sklo vstupujú do smaltovanej ocele KALDEWEI ako nerozlučiteľný zväzok, v ktorom prednosťou obidvoch materiálov prechádza do dokonalej symbiózy.

Smaltovaná oceľ KALDEWEI je jedinečná. KALDEWEI je jediným výrobcom na svete, ktorý sám vyvinul receptúru na smaltovanie a ktorý smalt vyrába vo vlastných taviacich peciach. KALDEWEI v rámci celého reťazca úplne vedome vsádza na tvorbu hodnôt - počnúc výrobou smaltu, cez tvarovanie ocele až po zušľachtenie smaltom KALDEWEI.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
35 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
75
Šírka (cm)
170
Výška (cm)
43

Technické parametre

Druh výrobku
obdĺžniková vaňa
Farba popisná
biela
Materiál
smaltovaná oceľ 3,5 mm
Séria
Classic Duo
Typ
klasická
Výbava
bez nožičiek
Značka
Kaldewei

Soubory ke stažení