Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Umývadlo na dosku Triomini Lapis 40x40 cm, bez prepadu

Výhody

Značka
Triomini
Séria
Lapis
Kúpeľne
Umývadlá
 
Umývadlá na doske
 
Štýlové umývadlá
Kat. č.:
LA4040LB
Čítať otázky

Okrúhle umývadlo na dosku z prírodného kameňa, vo svetlo béžovej farbe, v kombinácii s vysokou stojánkovou umývadlovou batériou na umývadlové misy alebo s nástennými podomietkovými batériami. Bez prepadu a bez otvoru na batériu. Odporúčame použiť prietokový vtok 5/4 " v dizajne svetlého kameňa PZATKALB alebo stále prietočnú zátku 5/4" celochróm PZATKA.

Batéria a sifón nie je súčasťou výrobku.

Úplný popis

Nákup

Cena:
199,00  €/ks

SKLADOM NA CENTRÁLE > 99 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Umývadlo Lapis s priemerom 40 cm z prírodného kameňa vo svetlo béžovej farbe pre montáž na dosku v kombinácii s vysokou stojánkovou umývadlovou batériou na umývadlové misy alebo s nástennými podomietkovými batériami. Bez prepadu a bez otvoru na batériu. Odporúčame použiť prietokový vtok 5/4" v dizajne svetlého kameňa PZATKALB alebo stále prietokovú zátku 5/4" celochróm PZATKA.

Batéria a sifón nie je súčasťou výrobku.

Kamenné umývadlo je z "nasiakavého" materiálu a teda sa chová úplne inak, než klasické vyspádované keramické umývadlo. Po napustení voda nasiakne do umývadla a presakuje po stenách materiálu, tzn. všetka voda hneď neodtečie ako u klasického glazovaného umývadla a naozaj sa drží na kameni a trvá dlhú dobu, než stečie, prípadne vôbec nestečie a voda sa tam drží. Umývadlo je vyrábané tak, že sa najprv do roviny zreže spodná strana umývadla a podľa tejto hrany sa reže vnútro - nejedná sa teda o krivosť výrobku alebo o to, že by bolo zle vyrobené.

Tieto kamenné umývadlá nie sú vyspádované, teda odtok vody nie je "automatický". Z veľkej časti tomu možno predísť tým, že sa uvedené umývadlá napustia impregnáciou - buď nami odporúčanou ku kamenným výrobkom alebo nejakou inou špeciálnou.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
13,5 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
40
Šírka (cm)
40
Výška (cm)
14

Technické parametre

Dizajn
guľatý
Druh výrobku
umývadlo na dosku
Farba popisná
light beige
Koncept
kamenná
Materiál
kameň
Montážna sada
nutné dokúpiť
Plánovač nábytku na mieru
Áno
Prevedenie
bez prepadu
Séria
Lapis
Značka
Triomini

Nedávno prezerané produkty