Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Umývadlo na dosku Triomini Lapis 40x40 cm, bez prepadu

Okrúhle umývadlo na dosku z prírodného kameňa, vo svetlo béžovej farbe, v kombinácii s vysokou stojánkovou umývadlovou batériou na umývadlové misy alebo s nástennými podomietkovými batériami. Bez prepadu a bez otvoru na batériu. Odporúčame použiť prietokový vtok 5/4 " v dizajne svetlého kameňa PZATKALB alebo stále prietočnú zátku 5/4" celochróm PZATKA.

Batéria a sifón nie je súčasťou výrobku.

Úplný popis

Značka: Triomini Séria: Lapis Kat. č.: LA4040LB
SKLADOM NA CENTRÁLE > 80 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
199,00  €/ks

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Bez čoho sa nezaobídete

K tomuto produktu je potrebné dokúpiť pár nevyhnutných vecí

Obsah

Popis

Umývadlo Lapis s priemerom 40 cm z prírodného kameňa vo svetlo béžovej farbe pre montáž na dosku v kombinácii s vysokou stojánkovou umývadlovou batériou na umývadlové misy alebo s nástennými podomietkovými batériami. Bez prepadu a bez otvoru na batériu. Odporúčame použiť prietokový vtok 5/4" v dizajne svetlého kameňa PZATKALB alebo stále prietokovú zátku 5/4" celochróm PZATKA.

Batéria a sifón nie je súčasťou výrobku.

Kamenné umývadlo je z "nasiakavého" materiálu a teda sa chová úplne inak, než klasické vyspádované keramické umývadlo. Po napustení voda nasiakne do umývadla a presakuje po stenách materiálu, tzn. všetka voda hneď neodtečie ako u klasického glazovaného umývadla a naozaj sa drží na kameni a trvá dlhú dobu, než stečie, prípadne vôbec nestečie a voda sa tam drží. Umývadlo je vyrábané tak, že sa najprv do roviny zreže spodná strana umývadla a podľa tejto hrany sa reže vnútro - nejedná sa teda o krivosť výrobku alebo o to, že by bolo zle vyrobené.

Tieto kamenné umývadlá nie sú vyspádované, teda odtok vody nie je "automatický". Z veľkej časti tomu možno predísť tým, že sa uvedené umývadlá napustia impregnáciou - buď nami odporúčanou ku kamenným výrobkom alebo nejakou inou špeciálnou.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 13,50  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 40
Šírka (cm) 40
Výška (cm) 14

Technické parametre

Dizajn guľatý
Druh výrobku umývadlo na dosku
Farba popisná light beige
Koncept kamenná
Materiál kameň
Montážna sada nutné dokúpiť
Plánovač nábytku na mieru Áno
Prevedenie bez prepadu
Séria Lapis
Značka Triomini

Otázky

Nedávno prezerané produkty