Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Umývadlo Jika Deep 55x42 cm, otvor pre batériu uprostred

Umývadlo s hranatým tvarom s oblými rohmi od firmy JIKA. Umývadlo má otvor pre batériu uprostred. K umývadlu je možné dokúpiť kryt na sifón. K umývadlu je nutné dokúpiť sifón a batériu. Rozmery umývadla sú 55 x 42 x 19 cm.

Úplný popis

Značka: Jika Séria: Deep Kat. č.: 1261.2.000.104.1
SKLADOM NA CENTRÁLE > 20 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
42,43  €/ks

Odporúčaná cena: 53,04 € Ušetríte: 20% (10,61 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Bez čoho sa nezaobídete

K tomuto produktu je potrebné dokúpiť pár nevyhnutných vecí

Obsah

Popis

JIKA Deep sa úspešne snaží priniesť do kúpeľní tvarovú a funkčnú premyslenosť, ktorá sa snaží svojou hĺbkou vydobyť si miesto napríklad práve vo vašej kúpeľni. Séria Deep vsádza na prírodné prvky, mäkko zahnuté tvary, ladné hrany, jednoduché a elegantne čisté tvary s nádychom decentného dreveného dekoru. Prečo zostávať pri zabehnutom a stále rovnakom kúpeľňovom koncepte, dizajnéri série JIKA Deep dokázali, že je stále kam posúvať a určite nezaostali ani trochu pozadu. Séria Deep je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená a dáva príležitosť všetkým prahnúcim po útulnej, vkusnej a moderne zariadenej kúpeľni. Séria Deep zahŕňa jedinečný kúpeľňový nábytok, kombinačné WC klozety, sprchové vaničky a vodovodné batérie. Všetko v kvalite JIKA.

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zaujíma postavenie jednotky medzi výrobcami sanitárnej keramiky v Českej republike .

Podľa posledných prieskumov pre väčšinu zákazníkov trvalo zostáva symbolom tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokladá, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu. Stúpa jej obľuba u zákazníkov nielen na tradičných trhoch Ukrajiny, Pobaltia alebo Ruska, ale aj v náročnej západnej Európe, na Strednom východe a v mnohých ďalších krajinách. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis.

Spoločnosť JIKA:

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 13,00  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 42
Šírka (cm) 55
Výška (cm) 19

Technické parametre

Dizajn oblý
Druh výrobku umývadlo
Farba popisná biela
Materiál keramika
Montážna sada nutné dokúpiť
Prevedenie otvor pre batériu uprostred
Séria Deep
Výbava bez sifónu a batérie
Značka Jika

Otázky