Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Umývadielko Jika Mio 45x36 cm, otvor pre batériu uprostred

Umývadlo s oválnym tvarom od firmy JIKA zo série Mio. Umývadielko má otvor na batériu uprostred. K umývadielku je nutné dokúpiť sifón a batériu. Rozmery umývadielka sú 45 x 36 x 16 cm.

Úplný popis

Záruka 2 roky Značka: Jika Séria: Mio
SKLADOM NA CENTRÁLE 3‑4 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach
Cena:
41,35  €/ks

Odporúčaná cena: 51,68 € Ušetríte: 20% (10,33 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Bez čoho sa nezaobídete

K tomuto produktu je potrebné dokúpiť pár nevyhnutných vecí

Kód dodávateľa: 0000010119 Kat. č.: 1571.1.000.104.1
Obsah

Popis

Kúpeľňová séria Mio vystupuje z radu. Na prvý pohľad zaujme oblou, no ladnou krivkou, ktorá vás núti prísť bližšie a dotknúť sa. Výrazné zaoblené tvary, elegantné umývadlá, masívna keramika, veľké oblúky, asymetrické vane, záchody i bidety, neprehliadnuteľné sú i menšie detaily, ako je napríklad jemná vlnka na splachovacej nádržke.
Ženský dizajn, tak opísal túto sériu slávny dizajnér Peter Wirz zo švajčiarskeho Process Product Design, avšak tomu nie je len tak, muži si určite obľúbia keramiku a skrinky vyrobené z masívu, ako doplnok do svojej kúpeľne a to všetko za prijateľné ceny.

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zaujíma postavenie jednotky medzi výrobcami sanitárnej keramiky v Českej republike .

Podľa posledných prieskumov pre väčšinu zákazníkov trvalo zostáva symbolom tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokladá, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu. Stúpa jej obľuba u zákazníkov nielen na tradičných trhoch Ukrajiny, Pobaltia alebo Ruska, ale aj v náročnej západnej Európe, na Strednom východe a v mnohých ďalších krajinách. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis.

Spoločnosť JIKA:

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 7,80  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 36
Šírka (cm) 45
Výška (cm) 16

Technické parametre

Dizajn oblý
Druh výrobku umývadielko
Farba popisná biela
Materiál keramika
Montážna sada nutné dokúpiť
Prevedenie otvor pre batériu uprostred
Séria Mio
Výbava bez sifónu a batérie
Značka Jika

Otázky