Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Umývadielko DEEP-50 biela

Umývadielko JIKA Deep 50 x 23 cm, s otvorom na batériu vpravo, hĺbka umývadielka je len 23 cm.

Úplný popis

Značka: Jika Séria: Deep Kat. č.: 1561.3.000.106.1
Bežná dodacia lehota 7 dní
Cena:
43,25  €/ks

Odporúčaná cena: 54,06 € Ušetríte: 20% (10,81 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Obsah

Popis

JIKA Deep sa úspešne snaží priniesť do kúpeľní tvarovú a funkčnú premyslenosť, ktorá sa snaží svojou hĺbkou vydobyť si miesto napríklad práve vo vašej kúpeľni. Séria Deep vsádza na prírodné prvky, mäkko zahnuté tvary, ladné hrany, jednoduché a elegantne čisté tvary s nádychom decentného dreveného dekoru. Prečo zostávať pri zabehnutom a stále rovnakom kúpeľňovom koncepte, dizajnéri série JIKA Deep dokázali, že je stále kam posúvať a určite nezaostali ani trochu pozadu. Séria Deep je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená a dáva príležitosť všetkým prahnúcim po útulnej, vkusnej a moderne zariadenej kúpeľni. Séria Deep zahŕňa jedinečný kúpeľňový nábytok, kombinačné WC klozety, sprchové vaničky a vodovodné batérie. Všetko v kvalite JIKA.

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zaujíma postavenie jednotky medzi výrobcami sanitárnej keramiky v Českej republike .

Podľa posledných prieskumov pre väčšinu zákazníkov trvalo zostáva symbolom tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokladá, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu. Stúpa jej obľuba u zákazníkov nielen na tradičných trhoch Ukrajiny, Pobaltia alebo Ruska, ale aj v náročnej západnej Európe, na Strednom východe a v mnohých ďalších krajinách. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis.

Spoločnosť JIKA:

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 7,00  kg
Balenie 1 ks

Technické parametre

Dizajn oblý
Druh výrobku umývadielko
Farba popisná biela
Materiál keramika
Prevedenie otvor pre batériu vpravo
Séria Deep
Výbava bez sifónu a batérie
Značka Jika

Otázky

Nedávno prezerané produkty