Staňte se fanouškem
  • Slovenčina
Nakupujú u nás

Hranatý držiak sprchy Jika Cubito, plast

Praktický plastový držiak sprchy Cubito od známej spoločnosti Jika, je vďaka svojmu hranatému dizajnu vhodnou voľbou do každej kúpeľne.

Úplný popis

Značka: Jika Séria: Cubito Kat. č.: 8473.7.004.000.1
NA CENTRÁLNOM SKLADE > 5 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
3,93  €/ks

Odporúčaná cena: 5,24 € Ušetríte: 25% (1,31 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Obsah

Popis

Jika Cubito - pre nadčasové a elegantné kúpeľne vďaka čistým líniám a noblesným tvarom. Pre sériu Jika Cubito je charakteristická jednoduchosť a funkčnosť. Záklaným kameňom tejto série sú keramické umývadlá, ktoré možno doplniť o funkčný kúpeľňový nábytok. Séria ďalej obsahuje masívne WC a bidety, akrylátové vane, sprchové kúty, vodovodné batérie a kúpeľňové doplnky. Všetko v kvalite českej značky JIKA.

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zaujíma postavenie jednotky medzi výrobcami sanitárnej keramiky v Českej republike .

Podľa posledných prieskumov pre väčšinu zákazníkov trvalo zostáva symbolom tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokladá, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu. Stúpa jej obľuba u zákazníkov nielen na tradičných trhoch Ukrajiny, Pobaltia alebo Ruska, ale aj v náročnej západnej Európe, na Strednom východe a v mnohých ďalších krajinách. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis.

Spoločnosť JIKA:

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 0,07  kg
Balenie 1 ks

Technické parametre

Dizajn hranatý
Druh výrobku držiak sprchy
Farba popisná chróm
Materiál plast
Séria Cubito
Značka Jika

Otázky

Nedávno prezerané produkty