Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Sprchový set Grohe Tempesta Cosmopolitan IV, 4 funkcie

  • Výpredaj
  • Outlet

 Sprchový set New Tempesta Cosmopolitan je ideálnou voľbou pre architektonicky moderné kúpeľne. Jeho celkový dizajn, jasný valcový profil a skosené hrany pôsobia elegantne. Na hlavici je možné nastaviť štyri druhy lúčov prúdu vody, ktoré poskytujú intenzívne a osviežujúce sprchovanie podľa vašej individuálnej potreby a umožňujú tiež úsporu vody vďaka špeciálnym technológiám.

Úplný popis

Značka: Grohe Séria: Tempesta Cosmopolitan IV Kat. č.: G27580001
SKLADOM NA CENTRÁLE > 99 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
48,89  €/ks

Odporúčaná cena: 92,40 € Ušetríte: 47% (43,51 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Bez čoho sa nezaobídete

K tomuto produktu je potrebné dokúpiť pár nevyhnutných vecí

Obsah

Popis

Sprchová súprava Grohe New Tempesta Cosmopolitan 100 obsahuje ručnú sprchu G27575001, ktorá má štyri masážne prúdy (Rain, Grohe Rain 02, Massage a Jet), ďalej sprchovú tyč G27521000 s dĺžkou 60 cm a sprchovú hadicu Relexaflex G28154000, ktorá má dĺžku 1,75 m.

Technológie sprchového setu:

Technológia GROHE EcoJoy® - Všetky produkty s úspornou technológiou GROHE EcoJoy systematicky navrhnuté tak, aby šetrili vodu a energiu a neplytvali tak vzácnymi zdrojmi.

Technológia GROHE DreamSpray® - Pokročilé sprchové motory vnútri sprchovej hlavy zaručujú neustály a dôsledný rozvod vody do jednotlivých trysiek. Sprchovanie vám prinesie číru radosť, nezávisle od zvoleného režimu sprchy, ktorý vyhovuje vašej súčasnej nálade.

Technológia GROHE StarLight - Vodovodné batérie GROHE budú i po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, kedy ste im podľahli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave.

 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 0,90  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Dĺžka (cm) 62

Technické parametre

Druh výrobku sprchový set
Farba popisná chróm
Materiál pochrómovaná mosadz
Počet funkcií 4 funkcie
Séria
Značka Grohe

Otázky