Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Sprchový set Grohe Tempesta Cosmopolitan IV, 4 funkcie

Výhody

Značka
Grohe
Séria
Tempesta Cosmopolitan IV
Kúpeľne
Sprchové komplety
Kat. č.:
G27580001
Čítať otázky

Sprchový set New Tempesta Cosmopolitan

Ideálnou voľbou pre architektonicky moderné kúpeľne je tento sprchový set s jasným valcovým profilom a skosenými hranami. Na hlavici je možné nastaviť štyri druhy paprskov prúdu vody, ktoré poskytujú intenzívne a osviežujúce sprchovanie podľa vašej individuálnej potreby.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
88,80 € /ks
Cena:
48,89  €/ks
Ušetríte:
45%  (39,91 €/ks)

SKLADOM > 99 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Sprchová súprava Grohe New Tempesta Cosmopolitan 100 obsahuje ručnú sprchu G27575001, ktorá má štyri masážne prúdy (Rain, Grohe Rain 02, Massage a Jet), ďalej sprchovú tyč G27521000 s dĺžkou 60 cm a sprchovú hadicu Relexaflex G28154000, ktorá má dĺžku 1,75 m.

Technológie sprchového setu:

Technológia GROHE EcoJoy® - Všetky produkty s úspornou technológiou GROHE EcoJoy systematicky navrhnuté tak, aby šetrili vodu a energiu a neplytvali tak vzácnymi zdrojmi.

Technológia GROHE DreamSpray® - Pokročilé sprchové motory vnútri sprchovej hlavy zaručujú neustály a dôsledný rozvod vody do jednotlivých trysiek. Sprchovanie vám prinesie číru radosť, nezávisle od zvoleného režimu sprchy, ktorý vyhovuje vašej súčasnej nálade.

Technológia GROHE StarLight - Vodovodné batéria GROHE budú i po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, kedy ste im podľahli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave. 

 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
0,9 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Dĺžka (cm)
62

Technické parametre

Druh výrobku
sprchový set
Farba popisná
chróm
Materiál
pochrómovaná mosadz
Počet funkcií
4 funkcie
Séria
Tempesta Cosmopolitan IV
Značka
Grohe