Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Sprchový set Grohe Euphoria Cube

Výhody

Značka
Grohe
Séria
Euphoria Cube
Kúpeľne
Sprchové komplety
Kat. č.:
G27936000
Čítať otázky

Set Euphoria Cube

Ručná sprcha Euphoria Cube je dokonalou kombináciou hranatého minimalistického dizajnu a novej technológie. Zdržanlivý, no i napriek tomu elegantný vzhľad obohacuje zážitok z vášho sprchovania. Set obsahuje ručnú sprchu, posuvný držiak sprchy, sprchovú tyč a hadicu.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
240,00 € /ks
Cena:
132,00  €/ks
Ušetríte:
45%  (108,00 €/ks)

SKLADOM 2‑3 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Technológie sprchového setu:

Technológia GROHE CoolTouch - zabezpečuje, že teplota vonkajšieho povrchu batérie nikdy neprekročí teplotu tečúcej vody. Chladiace kanálik, ktorý je súčasťou termostatických batérií, vytvára bariéru medzi prúdom horúcej vody a chrómovým povrchom, ktorý tak nikdy nie je príliš horúci.

 

Technológia GROHE DreamSpray® - Pokročilé sprchové motory vnútri sprchovej hlavy zaručujú neustály a dôsledný rozvod vody do jednotlivých trysiek. Sprchovanie vám prinesie číru radosť, nezávisle od zvoleného režimu sprchy, ktorý vyhovuje vašej súčasnej nálade.

 

Technológia GROHE Starlight - vodovodné batérie a sprchy GROHE budú aj po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, keď ste im prepadli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave.

 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
0,913 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Dĺžka (cm)
60

Technické parametre

Druh výrobku
sprchový set
Farba popisná
chróm
Séria
Euphoria Cube
Značka
Grohe

Soubory ke stažení

Nedávno prezerané produkty