Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Ručná sprcha Grohe Rainshower Icon 15 cm, 2 funkcie

Výhody

Značka
Grohe
Séria
Rainshower Icon
Kúpeľne
Ručné sprchy
Kat. č.:
G27444000
Čítať otázky
Elegantná ručná sprcha Rainshower Icon 150 od známeho výrobcu GROHE, s eko funkciou, redukciou prietoku, kovovým kolienkom na kombináciu ručnej sprchy so sprchovou hadicou a univerzálnym upevňovacím systémom, ktorý je vhodný ku všetkým štandardným sprchovým hadiciam a s vnútornou technológiou WaterGuide pre dlhšiu životnosť. Táto sprcha je vhodnou voľbou do každej kúpeľne.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
115,20 € /ks
Cena:
66,30  €/ks
Ušetríte:
42%  (48,90 €/ks )

Bežná dodacia lehota 42 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Technológie ručnej sprchy:

Technológia GROHE EcoJoy -
Všetky produkty s úspornou technológiou GROHE EcoJoy systematicky navrhnuté tak, aby šetrili vodu a energiu a neplytvali tak vzácnymi zdrojmi.

Technológia GROHE SpeedClean - vďaka ktorej produkt ľahko vyčistíte od vodného kameňa obyčajným pretrením.

Technológia GROHE CoolTouch - zabezpečuje, že teplota vonkajšieho povrchu batérie nikdy neprekročí teplotu tečúcej vody. Chladiaci kanálik, ktorý je súčasťou termostatických batérií, vytvára bariéru medzi prúdom horúcej vody a chrómovým povrchom, ktorý tak nikdy nie je príliš horúci.

  

Technológia GROHE DreamSpray® - Pokročilé sprchové motory vnútri sprchovej hlavy zaručujú neustály a dôsledný rozvod vody do jednotlivých trysiek. Sprchovanie vám prinesie číru radosť, nezávisle od zvoleného režimu sprchy, ktorý vyhovuje vašej súčasnej nálade.

 

Technológia GROHE Starlight - Vodovodné batérie, sprchy a iné produkty GROHE budú aj po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, keď ste im prepadli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
0,37 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Priemer
15 cm

Technické parametre

Druh výrobku
ručná sprcha
Farba popisná
chróm
Materiál
plast
Počet funkcií
2 funkcie
Séria
Rainshower Icon
Značka
Grohe