Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

MY SELECT S 1jet EcoSmart ručná sprcha

Výhody

Značka
Hansgrohe
Kúpeľne
Ručné sprchy
Kat. č.:
SIKOBHGRSMSE
Čítať otázky
Moderný a nadčasový dizajn, to je ručná sprcha od HANSGROHE, EcoSmart s užitočnou funkciou QuickClean. Hodí sa do každej modernej kúpeľne, kde zaujme na prvý pohľad. Výrobky HANSGROHE sa vyznačujú najvyššou kvalitou, vynikajúcim dizajnom a sú, vďaka novým inováciám, technike a komfortu, vyrobené pre dlhodobé používanie.
 
 

Úplný popis

Nákup

Cena:
36,69  €/ks

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
Typ sprchového prúdu je Rain, veľkosť sprchovej hlavice 110 mm a prietok vody je 9l/min. EcoSmart šetrí vodu - až o 60% menej vody ako bežné sprchy. Vďaka ručnej sprche EcoSmart ušetríte peniaze aj prírodu.
 

Technológie ručnej sprchy:

Technológia EcoSmart - Batérie a sprchy, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 percent nižšiu spotrebu vody, než bežné výrobky, bez straty komfortu. Znížite  tak vaše náklady na vodu a energiu a ušetríte drahocenné finančné prostriedky.

 

Technológia QuickClean - okamžite odstraňuje nečistotu a usadeniny vodného kameňa v sprchách a na batériách. O to sa postarajú pružné silikónové nopky.

 

Technológia XXLPerformance - pre ručné a horné sprchy Hansgrohe s priemerom medzi 100 a 600 mm vás zahalí do ozajstného vodného sna a postará sa vo vašej kúpeľni o zážitok zo sprchovania vo veľkosti XXL.

 

 

Druhy sprchových prúdov:

Rain - Plnší sprchový dáždik, ideálny na umývanie vlasov.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
1,29 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Priemer
11 cm

Technické parametre

Dizajn
oblý
Druh výrobku
ručná sprcha
Farba popisná
biela/chróm
Materiál
plast
Počet funkcií
1 funkcia
Prietok l/min.
9
Značka
Hansgrohe