Vážení zákazníci, informujte sa prosím o prevádzke e-shopu na konci roka a o vianočnej otváracej dobe SIKO predajní. Ďakujeme.
Staňte se fanouškem
  • Slovenčina
Nakupujú u nás

TECEdrainline sif.nízký DN50, 0,7 l/s

Sifón TECEdrainline "znížený", DN 50 bočný odpad, 0,7 l / s

Znížený sifón pre sprchový žľab TECEdrainline, otočné pripojenie k telu žľabu, bočné pripojenie k odpadovému potrubiu DN 50, s odnímateľným zápachovým uzáverom.

  • stavebná výška k vrchnej hrane dlažby = 95 mm
  • prietoková kapacita žľabu s roštom "basic" = 0,7 l / s
  • znížená výška vodného stĺpca = 25 mm

Úplný popis

Značka: Tece Séria: Drainline Kat. č.: 650000
NA CENTRÁLNOM SKLADE > 90 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
22,04  €/ks

Odporúčaná cena: 27,55 € Ušetríte: 20% (5,51 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Obsah

Popis

Inteligentný systém odtokových sifónov TECEdrainline vám vždy zaručí nájdenie toho správneho riešenia. Trápi vás nízka konštrukčná výška podlahy a chceli by ste mať vo svojej kúpeľni sprchový žľab? Potom využite jeden z dvoch nízkych sifónov s konštrukčnou výškou začínajúcou už na neuveriteľných 67 milimetroch. Chceli by ste mať vo svojej kúpeľni sprchu dažďového typu? Potom použite náš najkapacitnejší sifón "max" s odtokovou kapacitou 72 l / min. Máte vo svojej kúpeľni podlahové kúrenie aj v sprchovacom kúte? Potom odporúčame použitie špeciálnej zápachovej uzávery s membránou zabraňujúcou vysychaniu vody v sifóne. Riešite protipožiarne vyplnenie prestupu pri využití vertikálneho sifónu? Už nemusíte, stačí použiť protipožiarnu uzáveru Firestop a máte certifikovanú záruku protipožiarnej ochrany až do triedy EI 120. Potrebujete odpadové potrubie viesť do boku alebo do zadnej steny? U nás žiadny problém. Sifóny TECEdrainline sú otočné o celých 360 °, takže môžete odpadové potrubie viesť úplne podľa vašich potrieb. Sprchové žľaby a sifóny TECEdrainline vás nikdy nenechajú v štychu.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 0,28  kg
Balenie 1 ks

Technické parametre

Druh výrobku sifón
Materiál plast
Prietok l/min. 42
Séria
Značka Tece

Otázky

Nedávno prezerané produkty