Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Pevná stena Ideal Standard Wetroom Walk-in 140 cm, sklo číre

Výhody

Značka
Ideal Standard
Séria
Wetroom
Kúpeľne
Sprchové steny Walk-in
Kat. č.:
L6226EO
Čítať otázky

To nejlepší v designu moderních koupelen. Minimalistické a elegantné riešenie Wetroom. Wetroom steny sú k dispozícii v 7 rozmeroch a poskytnú vám úplnú voľnosť výberu pri vytvorení perfektnej inštalácie voľnopriestorového sprchovania. Wetroom steny sa vyrábajú z tvrdeného bezpečnostného skla s ...

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
698,66 € /ks
Cena:
436,78  €/ks
Ušetríte:
37%  (261,88 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

To nejlepší v designu moderních koupelen. Minimalistické a elegantné riešenie Wetroom. Wetroom steny sú k dispozícii v 7 rozmeroch a poskytnú vám úplnú voľnosť výberu pri vytvorení perfektnej inštalácie voľnopriestorového sprchovania. Wetroom steny sa vyrábajú z tvrdeného bezpečnostného skla s hrúbkou 8 mm a s úpravou IdealClean (Umožňuje jednoduchšie čistenie a údržbu skla a zachováva dokonalý lesk).

Wetroom - vstup z oboch strán
Tento typ je navrhnutý tak, aby vám poskytol skutočný pocit senzácie a nádych luxusu a vytvoril výraz skutočného štýlu. Je vyrobený podľa náročných noriem s úpravou výplní IdealClean, ktoré sú nenáročné na údržbu, ale vysoko postavené z pohľadu štýlu a dizajnu.

Wetroom - rohové prevedenie
Minimalistický dizajn v minimálnom priestore. Pre inštaláciu týchto sprchových kútov nemusíte mať veľkú kúpeľňu. Táto jednoduchá a elegantná stena umožňuje flexibilitu pri inštalácii aj v menších kúpeľniach. Poskytuje extra štýl a eleganciu. Jednoduchá inštalácia do steny vďaka nastaviteľnému profilu Ideal Standard. Stena môže byť súčasťou sprchového kútu alebo Wetroom inštalácie s alebo bez použitia zakončovacieho panelu 30 cm. V oboch prípadoch získate vo vašej kúpeľni pocit skutočného luxusu.

Wetroom - rohové prevedenie s bočným panelom / s bočnou stenou / s bočnou stenou a panelom
Myslíte si, že s ohľadom na obmedzený priestor vo vašej kúpeľni nemôžete použiť tieto sprchové steny? Tak to by ste mali zmeniť názor! Ku stene Wetroom môžete teda pridať aj štýlové bočné panely a nahradiť vašu vaňu a zažiť tak potešenie zo sprchovania. Tieto sprchové kúty Wetroom sú vhodné pre kombináciu so sprchovou vaničkou alebo na inštaláciu bez vaničky v rovnakej úrovni s podlahou. A s inovačným dizajnom stenových profilov už nemôže byť montáž jednoduchšia.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
38 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Šírka vaničky (cm)
140
Výška (cm)
202

Technické parametre

Druh výrobku
pevná stena
Séria
Wetroom
Typ
Walk-in
Výplň
sklo číre
Značka
Ideal Standard