Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Sprchový kút Anima T-Silent štvrťkruh 100 cm, R 550, sklo číre, chróm profil

  • Výpredaj

Chrómové čistiteľné profily, výplň transparent, hrúbka skla 6 mm, rozmer 100x100 cm, výška 195 cm, šírka vstupu 53 cm, R 550.

Úplný popis

Značka: Anima Séria: T-Silent Kat. č.: TSIS100CRT
SKLADOM NA CENTRÁLE 1‑2 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
479,00  €/ks

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Bez čoho sa nezaobídete

K tomuto produktu je potrebné dokúpiť pár nevyhnutných vecí

Obsah

Popis

Konštrukcia sprchového kútu vychádza z dlhoročných a overených technických riešení sprchových kútov. Nákup modelom z tejto série je tak sádzkou na istotu. 

Dizajn bol vytvorený členom dizajnérskej skupiny Triomini a reaguje na aktuálne trendy, ktorými sú hranaté a čisté línie. Sprchové kútyTop Silent sú elegantné, účelové a jednoducho sa čistia.

Výška 195 cm
Pre súčasnú „prerastenú“ mladú generáciu bola zvolená výška 195 cm, o 10 cm vyššia ako ponúka väčšina výrobcov. Vďaka tejto výške máte istotu, že aj pri umývaní vlasov zostane podlaha v kúpeľni suchá a pri vstupe do sprchového kútu sa nebudete musieť ohýbať. Pre správny výpočet čistej výšky vstupu do sprchového kútu je totiž nutné odpočítať výšku horného a spodného profilu a potom je čistá vstupná výška zvyčajne podstatne nižšia aj ako výška človeka napr. v prípade 185cm vysokého kútu je treba odpočítať približne 10 cm a vstupná výška je potom iba 175 cm.

Výška profilu u sprchových kútov Top Silent je 5 cm, tedy čistá vstupná výška je 185 cm, čo je dostatočné pre väčšinu zákazníkov a nijak neobmedzuje komfort pri používaní.

Kvalitní materiál
Sprchové kúty Top Silent sú vyrobené z masívnych hliníkových profilov, ktoré sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné inštalovať aj priamo na dlažbu. Všechny sklenené výplne sú zo 6-mm bezpečnostného skla.

Jednoduché čistenie
Odporúčame udržovať sklenené výplne ochranným prostriedkom Antidrop. Antidrop je vysoko účinná ochrana sklenených výplní sprchových kútov pred tvorbou škvŕn a usadzovaním vodného kameňa. Tento vodoodpudivý povlak bráni vode, aby sa usadila na povrch skla a tým aj usádzaniu minerálnych látok. Ako vieme, voda z vodovodného vedenia obsahuje rôzne minerálne látky a soli. Tieto látky sa pomerne rýchlo usádzajú na skle, pretože povrch skla je drsný (porézny). Odstraňovanie škvŕn a usadenín vodného kameňa vyžaduje množstvo práce, času a je možné iba s námahou, drahými a agresívnymi čistiacimi prostriedkami. Antidrop tak šetrí vaše peniaze a čas.

Vyklápěcí kolečka
Rovnako ako všetky série posuvných sprchových kútov Anima, aj séria Top Silent je vybavená vyklápacími spodnými kolieskami pre jednoduchú údržbu, vďaka ktorým sa jednoducho dostanete aj do zdanlivo ťažko prístupných miest.

Dokonalé utesnenie
Bočné pevné sklá sú uchytené v strede horných, spodných aj bočných profilov z oboch strán kúta a kút je tak dokonale utesnený.

Praktické držadlo
Hranaté a čisté línie profilov doplňuje praktické držadlo vo farbe profilov s jednoduchým uchopením zvonka, minimom zabraného miesta vo vnútri.

Veľmi jednoduchá montáž
Sprchové kúty Top Silent sa dodávajú s už namontovanými hornými i spodnými kolieskami a dorazmi, čo výrazne urýchľuje montáž.

Tichý chod „Top Silent“
Názov tejto série sprchových kútov „Top Silent“ znamená v slovenčine tichý a také sprchové kúty Top Silent skutočne sú vďaka špeciálnej konštrukcii horného a spodného profilu, v ktorom jazdia kolieska. Je v ňom použitá špeciálna silikónová koľajnica, ktorá tlmí hluk a bráni dotyku pojazdov s hliníkovým profilom, ktorý je normálne hlučný.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 44,00  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka vaničky (cm) 100
Húbka skla v mm 6
Rádius R 550
Šírka vaničky (cm) 100
Šírka vstupu (cm) 53
Výška (cm) 195

Technické parametre

Druh výrobku sprchový kút
Nastaviteľnosť (cm) 97,5-100X97,5-100
Profil chróm profil
Séria
Systém otvárania posuvný systém
Typ štvrťkruh
Výbava bez vaničky
Výplň sklo číre
Značka Anima

Otázky