Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Sprchové dvere Ideal Standard Synergy skladací 70 cm, sklo číre, chróm profil

Výhody

  • Výpredaj
Značka
Ideal Standard
Séria
Synergy
Kúpeľne
Sprchové dvere
Kat. č.:
L6367EO
Čítať otázky
Praktické skladacie sprchové dvere Synergy s čírym sklom a chrómovým profilom od známeho výrobcu Ideal Standard, s výškou 190 cm a šírkou 70 cm, sú vhodnou voľbou do každej kúpeľne.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
588,89 € /ks
Cena:
368,15  €/ks
Ušetríte:
37%  (220,74 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
O skupine Ideal Standard International

Ideal Standard International, so sídlom v Bruseli, je privátna spoločnosť vo vlastníctve Bain Capital Partners LLC a je spoločnosťou s vedúcim postavením na trhu so zariaďovacími predmetmi pre rezidenčné, komerčné i inštitucionálne projekty. Zásadnou súčasťou našej obchodnej stratégie je významné zameranie na vývoj, industrializáciu a dodávku inovatívnych kúpeľňových riešení v oblasti sanitárnej keramiky, kúpeľňových a kuchynských vodovodných batérií, wellness, nábytku a doplnkov.

Spoločnosť pôsobí vo viac ako 20 krajinách Európy, Stredného východu, Afriky a Latinskej Ameriky. S podporou 20 európskych výrobných závodov ponúkame výrobky špičkovej úrovne, ktoré spĺňajú najprísnejšie normy.

Skupiny výrobkov sú distribuované pod medzinárodnými značkami Ideal Standard, Jado a American Standard (Latinská Amerika), rovnako ako ostatných miestnych značiek, ako Armitage Shanks (Veľká Británia) Ceramica Dolomite (Taliansko), Porcher (Francúzsko) a Vidima (východná Európa).

História spoločnosti začala pred 137 rokmi v USA v malej továrni, ktorú založili dvaja írski prisťahovalci. Zaoberala sa výrobou liatinových záchodov a umývadiel.
Inovácia sa odráža v celej histórii Ideal Standard. V roku 1969 sme vyvinuli prvé závesné WC, v roku 1970 prvú kartušu s keramickými diskami, spoločnosť ako prvá predstavila sanitárny akrylát ako materiál na výrobu vaní.

Ambíciou Ideal Standard je posilňovať povedomie značky obľúbenej spotrebiteľmi a profesionálnymi užívateľmi a včas dodávať inovatívne riešenie za konkurencieschopné ceny.
Vo svojej politike na ochranu životného prostredia, Ideal Standard vyžaduje, aby všetky výrobné závody pôsobili v súlade s miestnymi i európskymi predpismi a normami.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
36 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Šírka vaničky (cm)
70
Výška (cm)
190

Technické parametre

Druh výrobku
sprchové dvere
Profil
chróm profil
Séria
Synergy
Systém otvárania
posuvný systém
Typ
skladací
Výbava
bez vaničky
Výplň
sklo číre
Značka
Ideal Standard