Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Sprchové dvere Ideal Standard Synergy jednokrídlové 120 cm, sklo číre, chróm profil

Výhody

  • Výpredaj
  • Outlet
Značka
Ideal Standard
Séria
Synergy
Kúpeľne
Sprchové dvere
Kat. č.:
L6364EO
Čítať otázky

Profily bright silver, výplň transparent, hrúbka skla 8 mm, rozmer 120 cm (možnosť nastavenia  117- 122 cm), výška 190 cm, šírka vstupu 61,5 cm, univerzálne otváranie - zľava aj sprava.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
751,12 € /ks
Cena:
469,57  €/ks
Ušetríte:
37%  (281,55 €/ks)

SKLADOM > 10 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Sprchové dvere Ideal Standard Synergy predstavujú všestrannú sériu štýlových sprchových dverí, ktoré môžu byť použité v každej kúpeľni, dokonca aj v ťažko prístupných miestach. Pohľadové zakončenie skla dverí a rám s povrchovou úpravou bright silver (lesklo strieborná) prispievajú k modernému vzhľadu týchto sprchových kútov. Sprchové dvere je možné použiť do niky alebo pridaním bočnej steny vytvoriť klasický sprchový kút na získanie viacej priestoru na sprchovanie. Sprchové dvere Synergy sa vyrábajú z tvrdeného bezpečnostného skla s hrúbkou 8 mm a s úpravou IdealClean. Povrchová úprava IdealClean umožňuje jednoduchšie čistenie a údržbu skla a zachováva dokonalý lesk.

Sprchové dvere univerzálne dvojdielne s šírkou 120 cm sú vhodné do veľkých kúpelní, v kombinácii s pevnou bočnou stenou vytvoríte veľký sprchový kút so vstupom 61,5 cm. Sprchovanie tak bude skutočným zážitkom bez priestorového obmedzenia.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
29,802 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Šírka vaničky (cm)
120
Výška (cm)
190

Technické parametre

Druh výrobku
sprchové dvere
Profil
chróm profil
Séria
Synergy
Systém otvárania
pivotový systém
Typ
jednokrídlové
Výbava
bez vaničky
Výplň
sklo číre
Značka
Ideal Standard