Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Skrinka s umývadlom Jika Plan 65 cm, dub

Komplet kúpeľňového nábytku série Jika Plan. Skrinka s keramickým umývadlom dodávaná v jednom balení, v jednej krabici. Plan znázorňuje súčasný trend čistých, geometrických tvarov vrátane praktického využitia na uloženie rôznych kúpeľňových doplnkov. Vďaka ekonomickejšiemu prevedeniu a vybaveniu skrinky za prijateľnú cenu. Skrinka má lakované dvierka aj boky, plnovýsuvné zásuvky. Čierne úchytky z tvrdoplastu. Úsporný priestor pri doprave, jednoduchá manipulácia.

Súčasťou dodávky nie je vodovodná batéria a sifón.

Úplný popis

Značka: Jika Séria: Plan Kat. č.: PLAN65ZTD
SKLADOM NA CENTRÁLE > 10 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
215,75  €/ks

Odporúčaná cena: 269,69 € Ušetríte: 20% (53,94 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Bez čoho sa nezaobídete

K tomuto produktu je potrebné dokúpiť pár nevyhnutných vecí

Obsah

Popis

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zaujíma postavenie jednotky medzi výrobcami sanitárnej keramiky v Českej republike .

Podľa posledných prieskumov pre väčšinu zákazníkov trvalo zostáva symbolom tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokladá, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu. Stúpa jej obľuba u zákazníkov nielen na tradičných trhoch Ukrajiny, Pobaltia alebo Ruska, ale aj v náročnej západnej Európe, na Strednom východe a v mnohých ďalších krajinách. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis.

Spoločnosť JIKA:

Kúpeľňová séria Cube vychádza zo súčasných trendov: čisté, geometrické tvary nábytku i nápadného umývadla s hladkou odkladacou plochou. Dopĺňajú ju výrazné zrkadlá, ktoré zásadne opticky rozširujú veľkosť kúpeľne. Umývadlové skrinky sú v šiestich šírkach (od 45 až do 80 cm) a v dvoch farebných prevedeniach, biele lakované či v elegatnom dekore tmavý dub. Úložný priestor je riešený skrinkou alebo plnovýsuvnými zásuvkami. Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zaujíma postavenie jednotky medzi výrobcami sanitárnej keramiky v Českej republike . Podľa posledných prieskumov pre väčšinu zákazníkov trvalo zostáva symbolom tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokladá, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu. Stúpa jej obľuba u zákazníkov nielen na tradičných trhoch Ukrajiny, Pobaltia alebo Ruska, ale aj v náročnej západnej Európe, na Strednom východe a v mnohých ďalších krajinách. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis. Kúpeľňová séria Mio vystupuje z radu. Na prvý pohľad zaujme oblou, no ladnou krivkou, ktorá vás núti prísť bližšie a dotknúť sa. Výrazné zaoblené tvary, elegantné umývadlá, masívna keramika, veľké oblúky, asymetrické vane, záchody i bidety, neprehliadnuteľné sú i menšie detaily, ako je napríklad jemná vlnka na splachovacej nádržke. Ženský dizajn, tak opísal túto sériu slávny dizajnér Peter Wirz zo švajčiarskeho Process Product Design, avšak tomu nie je len tak, muži si určite obľúbia keramiku a skrinkyvyrobené z masívu, ako doplnok do svojej kúpeľne a to všetko za prijateľné ceny.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 31,50  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka skrinky (cm) 42,2
Šírka umývadla (cm) 65
Výška skrinky s umývadlom (cm) 60,7

Technické parametre

Druh výrobku skrinka s umývadlom
Farba popisná dub
Séria Plan
Stav montáže zmontované
Zásuvka drevené boky
Značka Jika

Otázky

Nedávno prezerané produkty