Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Uterák Ema 100x50 cm, béžová, 400 g/m2

Froté uterák Ema, vyrobená zo 100% bavlny, je príjemný a kvalitný výrobok, ktorý má vysokú savosť, dlhú životnosť a vďaka použitiu kvalitných farieb je stálofarebný.  

Úplný popis

Značka: Praktik Home Séria: Ema Kat. č.: RUC031
SKLADOM NA CENTRÁLE > 99 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
3,96  €/ks

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Obsah

Popis

Uteráky a osušky série Ema sa vyznačujú moderným dizajnom, ktorý uspokojí Vaše náročné požiadavky. Pre svoj jednoduchý štýl sú veľmi často využívané do hotelov a ubytovní. Froté je utkané na moderných žakárskych strojoch podľa originálnych návrhov.

Froté uterák Ema, vyrobený zo 100% bavlny, je príjemný a kvalitný výrobok, ktorý má vysokú savosť, dlhú životnosť a vďaka použitiu kvalitných farieb je stálofarebný.

U tohto produktu môžete kombinovať farby podľa svojich predstáv. V ponuke je šesť farebných prevedení - béžová, maslová, sivá, biela, červená a čierna. Farebné prevedenie si môžete rozdeliť a to napríklad tak, že pre každého člena rodiny určíte inú farbu.

Okrem uterákov a osušiek ponúka séria Ema tiež malé uteráky s rozmerom 30x50cm (sivá, červená, tyrkysová, čierna, lososová, biela, tmavo béžová, fialová, svetlo zelená) či rukavice o rozmere 17x25cm (béžová, biela, lososová).  

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 0,25  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Dĺžka (cm) 100
Šírka (cm) 50

Technické parametre

Druh výrobku uterák
Farba popisná béžová
Farba základná béžová
Koncept farebná
Materiál 100% bavlna
Séria
Značka Praktik Home

Otázky

Nedávno prezerané produkty