Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

TopDry Maxi Apricot sušiak

Výhody

  • Výpredaj
Značka
Artweger
Séria
Topdry Maxi
Kúpeľne
Sušiaky na bielizeň
Kat. č.:
TOPDRYMAXIAPR
Čítať otázky

Skladací sušiak na bielizeň TOPDRY MAXI ve farebnom prevedení Apricot (oranžová) je vhodný na vnútorné, ako aj vonkajšie použitie. Veľkosť sušiaku na bielizeň je v rozloženom stave 189x106 cm (šírka x výška), zložený potom dokonale šetrí miesto pri skladovaní vďaka rozmeru 117x58 cm a hĺbke iba 8 ...

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
39,59 € /ks
Cena:
35,60  €/ks
Ušetríte:
10%  (3,99 €/ks)

Bežná dodacia lehota 7 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Skladací sušiak na bielizeň TOPDRY MAXI ve farebnom prevedení Apricot (oranžová) je vhodný na vnútorné, ako aj vonkajšie použitie. Veľkosť sušiaku na bielizeň je v rozloženom stave 189x106 cm (šírka x výška), zložený potom dokonale šetrí miesto pri skladovaní vďaka rozmeru 117x58 cm a hĺbke iba 8 cm.

medzi hlavné výhody sušiaku TOPDRY MAXI patrí okrem vysoko kvalitného prevedenia aj enormná účinnosť sušenia, sušiace šnúry z kompozitného materiálu vystuženého vláknami, vysoká stabilita a váha iba 2 kg, čo umožňuje jednoduchú manipuláciu.
Pri vonkajšom použití sušiak na bielizeň TOP DRY MAXI vďaka plastovému nástreku rámov jednoducho odoláva poveternostným podmienkam.

Výrobcom skládacieho sušiaku TOPDRY MAXI je renomovaná rakúska spoločnosť Artweger, ktorej sa už viac ako 80 rokov darí skĺbiť výnimočný dizajn s inováciami a prvotriednou kvalitou. Nielen preto patrí medzi najvýznamnejšie trhy spoločnosti Artweger nielen Nemecko a Švajčiarsko, ale aj Francúzsko, Belgicko, Holandsko a Luxembursko.
Kúpeľňové sušiaky Artweger sa vyrábajú v krajinách EU.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
2 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Druh výrobku
sušiak na bielizeň
Séria
Topdry Maxi
Typ
stojaci
Značka
Artweger