Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

HG605 Penový čistič vod.kam. 3x sil.0,5l

Výhody

Značka
HG
Séria
HG
Kúpeľne
Čistíace prostriedky a chémia
Kat. č.:
HGPCVK3
Čítať otázky
HG penový čistič vodného kameňa 3x silnejší odstraňuje silné a odolné nánosy vodného kameňa z obkladov, umývadiel, sprchovacích kútov, kuchynský drezov a pod.
 

Úplný popis

Nákup

Cena:
5,39  €/ks

SKLADOM 3‑4 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Kam sa dostane voda, tam sa časom vytvorí aj vodný kameň, ktorý vytvára matný film v sprchových kútoch, vaniach, kuchynských drezoch, umývadlách a toaletách a pod. Niekedy je ale nános vodného kameňa oveľa odolnejší, než očakávate. Pre tieto situácie bol špeciálne vyvinutý HG penový čistič vodného kameňa 3x silnejší! Jeho extrémne účinná, 3x silnejšia formula zaručuje odstránenie podobných odolných nánosov vodného kameňa dôkladne, ľahko a rýchlo, pričom za sebou zanecháva len žiarivý lesk! HG penový čistič vodného kameňa 3x silnejší pôsobí dlhodobo, čo je potrebné hlavne na vertikálnych plochách ako sú steny a sprchové kúty. HG penový čistič vodného kameňa 3x silnejší jednoducho nastriekajte na čistené plochy a nechajte pôsobiť. Potom opláchnite alebo zotrite navlhčenou handričkou. HG penový čistič vodného kameňa 3x silnejší nenarušuje chrómované povrchy, glazúry a škáry.

Vyskúšajte tiež HG penový čistič vodného kameňa s intenzívnou sviežou vôňou alebo HG penový čistič vodného kameňa originál.

 

 

 
 
 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
0,5 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Druh výrobku
penový čistič
Objem v balení
0,5 l
Použitie
na vodný kameň
Séria
HG
Skladovateľnosť
7 rokov
Značka
HG