Upraviť filtre

Kuchynské vybavenie

O tom, aká praktická vaša nová kuchyňa bude, rozhoduje nielen správne usporiadanie kuchynských skriniek, ale aj vhodný výber kuchynského vybavenia. Obom vždy venujeme starostlivý výber. Ako u kuchýň na mieru, tak u sektorových kuchýň skladom.

Na pohodlnú prípravu všetkých kulinárskych dobrôt potrebujeme mať na kuchynskej linke predovšetkým dostatok miesta. Výhodou je aj povrch kuchynskej pracovnej dosky dostatočne odolný proti najrôznejším škrabancom, ryhám a pod. Skrátka povrch nezničiteľný a ľahký na údržbu. To isté platí aj pre výber obkladového panelu do kuchyne, medzi horné a spodné kuchynské skrinky. Panel musí spoľahlivo odolať vlhkosti, pare pri varení aj kvapkám omastku.
Nepostrádateľným pomocníkom pri varení a pečení sú chytré kuchynské spotrebiče s množstvom užitočných funkcií. Praktické doplnky do kuchyne a kuchynské vychytávky zase uľahčia fungovanie v kuchyni a ušetria čas. Taká vyťahovacia spŕška u drezovej batérie, odolný drez a najrôznejšie doplnky k drezom sú skvelou voľbou do každej modernej kuchyne. Elegantne zakomponovať môžete aj sortery a odpadkové koše do kuchyne.

Dôležitým faktorom je samotné osvetlenie kuchynskej linky. Musí byť funkčné, praktické a dostatočne osvetľovať pracovnú plochu. Osvetlením môžete doladiť atmosféru celej kuchyne.
Radi vám pomôžeme so správnym výberom každého kúska toho najlepšieho kuchynského vybavenia, na mieru vašim potrebám.

4043 produktov
Videli ste 36 z 4043 produktov