Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Drez Franke 78x49 cm

Kuchynský nerezový drez Franke PXN 612 E

Rohový drez PXN 612 E s rozmermi 780 x 490 mm v nerezovom prevedení a s odkvapkávačom po oboch stranách budete mať dostatok pracovného i odkladacieho priestoru.
Súčasťou balenia je i sitkový ventil a sifón pre úsporu miesta s odbočkou na umývačku. Sitkový ventil 3 1/2“ s prepadom, sifón pre úsporu miesta 6/4" s odbočkou na umývačku riadu.

Úplný popis

Značka: Franke Kat. č.: PXN612E
SKLADOM NA CENTRÁLE 1‑2 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
84,00  €/ks

Odporúčaná cena: 99,00 € Ušetríte: 15% (15,00 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Bez čoho sa nezaobídete

K tomuto produktu je potrebné dokúpiť pár nevyhnutných vecí

Obsah

Popis

Kuchynský rohový drez PXN 612 E s rozmermi 780 x 490 mm v nerezovom prevedení a s odkvapkávačom po oboch stranách budete mať dostatok pracovného i odkladacieho priestoru. Súčasťou balenia je i sitkový ventil a sifón pre úsporu miesta s odbočkou na umývačku riadu. Sitkový ventil 3 1/2“ s prepadom, sifón pre úsporu miesta 6/4" s odbočkou na umývačku.

Tieto kuchynské nerezové drezy sa vyrábajú najmodernejšími technologickými postupmi z materiálu CR NI 18/10 najvyššej akosti. Táto potravinárska nerezová oceľ je najvhodnejším materiálom na výrobu kuchynských nerezových drezov, ktorý doteraz nebol prekonaný. Medzi základné prednosti tohto nerezového materiálu patrí odolnosť proti korózii i pri narušení povrchu drezu, odolnosť proti vysokým teplotám, vysoká životnosť, ľahká údržba a hygienickosť.

Antikorová oceľ je odolný materiál, ktorý vydrží i značne hrubé zaobchádzanie, tvrdé alebo ostré predmety tento materiál však môžu poškriabať. Pokiaľ chcete povrch drezu udržať bez akýchkoľvek kazov, je potrebné pri manipulácii s podobnými predmetmi dbať na zvýšenú opatrnosť. Pri umývaní riadov dôjde vždy k poškriabaniu drezu. Poškriabanie drezu je dôkazom toho, že je výrobok používaný na účel, na ktorý je určený. Použitím čistiacej pasty, na to určenej, sa dajú jemné škriabance rozleštiť a drez zostane lesklý. Pred prvým použitím je nutné drez riadne vyčistiť niektorou z čistiacich pást na nerez. Neodporúčame suché čistiace prášky. Drez je z výroby ošetrený ochrannou vrstvou, ktorá bez riadneho vyčištenia na seba viaže mastnoty a nečistoty. Po použití otrite drez a odkvapkávač vlhkou mäkkou handričkou so saponátom a opláchnite čistou vodou. V oblastiach s tvrdou vodou môžete pomocou tekutého čistiaceho krému alebo pastou zabrániť tvorbe matného filmu vodných usadenín. Pri použití plastových podložiek do drezu je nutné dbať, aby nezostávali dlhodobo položené na povrchu drezu, pretože sa pod nimi udržujú nečistoty a vlhkosť, ktorá spôsobí vznik vodných usadenín. Tvorbe vodných usadenín je možné zamedziť vysušením povrchu drezu po každom použití. Pokiaľ sa však tieto usadeniny vytvoria, je možné ich odstrániť pomocou vlhkej mäkkej handričky a tekutého čistiaceho krému. Naneste na povrch a handričkou vydrhnite celý povrch drezu. Nepoužívajte hrubú stranu hubiek!

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 7,00  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 49
Šírka (cm) 78
Výška (cm) 28

Technické parametre

Dizajn hranatý
Druh výrobku drez
Materiál nerez
Značka Franke

Otázky

Nedávno prezerané produkty