Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Drez Blanco Favos Mini 78x43 cm béžová champagne

Výhody

Značka
Blanco
Séria
Favos Mini
Kuchyne
Drezy a príslušenstvo
 
Drezy a príslušenstvo
Kat. č.:
518185
Čítať otázky

Elegantný kuchynský drez BLANCO, v béžovej farbe, z materiálu silgranit, je vhodný do každej kuchyne. Rozmer drezu je 78x43,5 cm. Drez je ďalej upravený antibakteriálnou ochranou Hygiene+Plus. Antibakteriálna ochrana Hygiene+Plus tvorí ochranný štít proti nečistotám a baktériám, ktorý uľahčuje údržbu. Na základe jedinečného, patentovaného vzorca hygienickej ochrany pôsobí SILGRANIT PuraDur antibakteriálne. Testy preukazujú, že zabudovaná hygienická ochrana znižuje rast baktérií v priemere o 98%.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
182,17 € /ks
Cena:
159,00  €/ks
Ušetríte:
13%  (23,17 €/ks)

Bežná dodacia lehota 14 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco predstavuje jedinečný materiál. Neprekonateľne trvanlivý a ľahko udržiavateľný vďaka novým, vynikajúcim materiálovým vlastnostiam ponúka SILGRANIT® PuraDur® II farebným drezom z kompozitného materiálu doteraz nebývalú odolnosť a ľahkú údržbu.  Kamenne hodvábny a mimoriadne nepriepustný, uzavretý povrch prepožičiava drezu mimoriadne dlhú životnosť. Vysoká odolnosť proti poškriabaniu, mimoriadna pevnosť, tepelná odolnosť do 280°C. 

Firma Blanco patrí k popredným výrobcom kompletných umývacích centier prvotriednej kvality. Vzájomne nadvezujúce komponenty, od inovatívnych drezov, cez perfektne  prispôsobené zmiešavacie batérie, až po inteligentne riešené košové systémy triedenia kuchynského odpadu, presvedčí svojou vysokou funkčnosťou a poskytovaným komfortom pre prácu v kuchyni

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
7 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
43
Šírka (cm)
78

Technické parametre

Druh výrobku
drez
Farebné prevedenie
béžová champagne
Materiál
Silgranit
Séria
Favos Mini
Spôsob montáže
montáž na dosku
Značka
Blanco

Nedávno prezerané produkty