Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Drez Blanco Elon Xl 6 S 78x50 cm biela

Elegantný kuchynský drez BLANCO, s praktickou odkvapkávacou mriežkou, v bielej farbe, z materiálu silgranit, je vhodný do každej kuchyne. Rozmer drezu 78x50 cm. Drez je ďalej upravený o antibakteriálnu ochranu  Hygiene+Plus. Antibakteriálna ochrana Hygiene+Plus je ochranný štít proti nečistotám a baktériám, ktorý uľahčuje údržbu. Na základe jedinečného, patentovaného vzorca hygienickej ochrany pôsobí SILGRANIT PuraDur antibakteriálne. Testy preukázali, že zabudovaná hygienická ochrana znižuje rast baktérií v priemere o 98%.  

Úplný popis

Značka: Blanco Séria: Elon Xl 6 S Kat. č.: 518749
SKLADOM NA CENTRÁLE 1 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
269,00  €/ks

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Bez čoho sa nezaobídete

K tomuto produktu je potrebné dokúpiť pár nevyhnutných vecí

Obsah

Popis

SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco predstavuje jedinečný materiál. Neprekonateľne trvanlivý a ľahko udržiavateľný vďaka novým, vynikajúcim materiálovým vlastnostiam ponúka SILGRANIT® PuraDur® II farebným drezom z kompozitného materiálu doteraz nebývalú odolnosť a ľahkú údržbu.  Kamenne hodvábny a mimoriadne nepriepustný, uzatvorený povrch prepožičiava drezu mimoriadne dlhú životnosť. Vysoká odolnosť proti poškriabaniu, mimoriadna pevnosť, tepelná odolnosť do 280°C. 

Firma Blanco patrí k popredným výrobcom kompletných umývacích centier prvotriednej kvality. Vzájomne nadvezujúce komponenty, od inovatívnych drezov, cez perfektne  prispôsobené zmiešavacie batérie, až po inteligentne riešené košové systémy triedenia kuchynského odpadu, presvedčia svojou vysokou funkčnosťou a poskytovaným komfortom pri práci v kuchyni

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 1,90  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 50
Šírka (cm) 78
Výška (cm) 78

Technické parametre

Druh výrobku drez
Farebné prevedenie biela
Materiál Silgranit
Séria Elon Xl 6 S
Spôsob montáže montáž na dosku
Značka Blanco

Otázky

Nedávno prezerané produkty