Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Drez Blanco Elon Xl 6 S 78x50 cm biela

Výhody

Značka
Blanco
Séria
Elon Xl 6 S
Kuchyne
Drezy a príslušenstvo
 
Drezy a príslušenstvo
Kat. č.:
518749
Čítať otázky
Elegantný kuchynský drez BLANCO, s praktickou odkvapkávacou mriežkou, v bielej farbe, z materiálu silgranit, je vhodný do každej kuchyne. Rozmer drezu 78x50 cm. Drez je ďalej upravený o antibakteriálnu ochranu  Hygiene+Plus. Antibakteriálna ochrana Hygiene+Plus je ochranný štít proti nečistotám a baktériám, ktorý uľahčuje údržbu. Na základe jedinečného, patentovaného vzorca hygienickej ochrany pôsobí SILGRANIT PuraDur antibakteriálne. Testy preukázali, že zabudovaná hygienická ochrana znižuje rast baktérií v priemere o 98%.  

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
311,87 € /ks
Cena:
269,00  €/ks
Ušetríte:
14%  (42,87 €/ks)

Bežná dodacia lehota 14 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco predstavuje jedinečný materiál. Neprekonateľne trvanlivý a ľahko udržiavateľný vďaka novým, vynikajúcim materiálovým vlastnostiam ponúka SILGRANIT® PuraDur® II farebným drezom z kompozitného materiálu doteraz nebývalú odolnosť a ľahkú údržbu.  Kamenne hodvábny a mimoriadne nepriepustný, uzatvorený povrch prepožičiava drezu mimoriadne dlhú životnosť. Vysoká odolnosť proti poškriabaniu, mimoriadna pevnosť, tepelná odolnosť do 280°C. 

Firma Blanco patrí k popredným výrobcom kompletných umývacích centier prvotriednej kvality. Vzájomne nadvezujúce komponenty, od inovatívnych drezov, cez perfektne  prispôsobené zmiešavacie batérie, až po inteligentne riešené košové systémy triedenia kuchynského odpadu, presvedčia svojou vysokou funkčnosťou a poskytovaným komfortom pri práci v kuchyni

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
1,9 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
50
Šírka (cm)
78
Výška (cm)
78

Technické parametre

Druh výrobku
drez
Farebné prevedenie
biela
Materiál
Silgranit
Séria
Elon Xl 6 S
Spôsob montáže
montáž na dosku
Značka
Blanco

Nedávno prezerané produkty