Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Kuchynské spotrebiče BOSCH

BOSCHUž po celé generácie nám domáce spotrebiče Bosch uľahčujú život. 

Robia za nás časť práce. Pomáhajú nám domáce práce rýchlejšie dokončiť. Vďaka nim nám zostáva viac voľného času a zlepšujú kvalitu nášho života. Starosti každodenného života zrušiť nevieme. Môžeme vám ich ale uľahčiť. Ako jednotku na európskom trhu v oblasti domácich spotrebičov ponúkame vždy absolútne špičkový výkon. Naše domáce spotrebiče predstavujú kvalitu bez kompromisov, technickú dokonalosť a maximálnu spoľahlivosť.

BOSCH ledniceChladničky

Čerstvé potraviny poznáte podľa toho, že voňajú tak, ako majú. Alebo sú uložené v správnej chladničke.

Zdravá strava začína kúpou potravín a končí ich prípravou. Medzitým je dôležité zachovať hodnotné vitamíny a nutričné hodnoty. Naša technológia HydroFresh uchováva potraviny a zeleninu čerstvé po dvojnásobne dlhú dobu.

Chladničky BOSCH v našej ponuke nájdete TU


BOSCH myčkyUmývačky

Umývačky značky Bosch sú ideálnym riešením pre každú kuchyňu

Nevieme, ako vyzerá vaša kuchyňa, ale jedna z našich umývačiek do nej určite dokonale padne a splní všetky vaše nároky. Okrem perfektne čistého riadu vám pomôže ušetriť aj náklady na elektrinu a znížiť spotrebu vody.

Umývačky BOSCH v našej ponuke nájdete TU

 


BOSCH troubyRúry

Vstavané spotrebiče Bosch: jednoduchá inštalácia, kvalita bez kompromisov

Vstavané rúry sú inštalované pod pracovnú plochu. Na ich ovládacom paneli ovládate zároveň aj varnú dosku. Rúry možno inštalovať do spodných aj do nástenných kuchynských skriniek. Ak si vyberiete samostatnú rúru, môžete varnú dosku nainštalovať nezávisle na rúre. Pre kuchyne s obmedzeným priestorom sú ideálnym riešením naše kompaktné spotrebiče s výškou 45 cm. Máte naozaj na výber - vďaka mnohým automatickým programom vám každý z našich modelov pri varení a pečení vždy zaistí skvelý výsledok.

BOSCH troubyRúry BOSCH v našej ponuke nájdete TU

Zistite viac o funkciách v nasledujúcich videách:


BOSCH varné desky

Varné dosky

Varné dosky: individuálny dizajn, jednoduchá inštalácia

Varná doska sa inštaluje na pracovnú plochu nad sporákom, majú spoločný ovládací panel. Samostatná varná doska má svoj vlastný ovládací panel, a preto ju možno nainštalovať nezávisle na rúre. Doska napríklad bezchybne zapadne do kuchynského ostrovčeka alebo nástennej kuchynskej skrinky.

Varné desky BOSCH v našej ponuke nájdete TU 


BOSCH odsavače par

Digestory

Svieži vánok pre vašu kuchyňu

Aby ste pri varení cítili len to, čo naozaj cítiť chcete, značka Bosch vyvinula rad obzvlášť výkonných odsávačov pár. Okrem toho majú tiež dobrú izoláciu a ich chod je tak tichý, že vy ani vaši hostia takmer nič nepočujete.

Odsávače pár BOSCH v našej ponuke nájdete TU

Sdílejte na