Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Drez Franke 97x50 cm grafit

Elegantný drez FRANKE, vo farbe grafitu, s rozmermi 970x500 mm a hĺbkou vane drezu 200 mm. Drez je určený na hornú montáž do minimálne 600 mm širokej skrinky. Fragranit zdokonalený o Sanitized®. Kuchyňa je kritickým miestom pre šírenie baktérií a ich údržba preto vyžaduje zvláštnu pozornosť. Na nechránenom povrchu sa môžu baktérie množiť a majú tak negatívny vplyv na hygienu. Antibakteriálna úprava Sanitized® uchováva fragranitové drezy v čistote a poskytuje trvalú ochranu. Nenahradzuje bežné čistenie, ale pomáha udržiavať povrch bez baktérií. Vďaka svojim špecifikáciám je tento drez vhodný do každej kuchyne.  

Úplný popis

Značka: Franke Kat. č.: BFG611G
Bežná dodacia lehota 7 dní
Cena:
195,00  €/ks

Odporúčaná cena: 229,20 € Ušetríte: 15% (34,20 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Obsah

Popis

FRANKE je nejväčším svetovým výrobcom fragranitových drezov. Materiál Fragranit DuraKleen® PLUS je kombinácia 80% žuly a 20% akrylátovej polymérovej živice. Nestráca farbu, odolá krátkodobým teplotám až do 280 °C, je odolný voči škvrnám, zachytávaniu nečistôt a poškriabaniu.

Tento materiál je zdokonalený o antibakteriálnu úpravu Sanitized®, ktorá pomáha udržiavať povrch drezu hygienicky čistý a chráni ho pred baktériami a mikróbmi po dobu medzi bežným čistením. Fragranit DuraKleen® PLUS je najnovšia inovácia pôvodného materiálu fragranit.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 10,00  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 50
Šírka (cm) 97

Technické parametre

Druh výrobku drez
Farebné prevedenie grafit
Materiál Fragranit
Spôsob montáže montáž na dosku
Značka Franke

Otázky

Nedávno prezerané produkty