Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Drez Franke 97x50 cm grafit

Výhody

Značka
Franke
Kuchyne
Drezy a príslušenstvo
 
Drezy a príslušenstvo
Kat. č.:
BFG611G
Čítať otázky
Elegantný drez FRANKE, vo farbe grafitu, s rozmermi 970x500 mm a hĺbkou vane drezu 200 mm. Drez je určený na hornú montáž do minimálne 600 mm širokej skrinky. Fragranit zdokonalený o Sanitized®. Kuchyňa je kritickým miestom pre šírenie baktérií a ich údržba preto vyžaduje zvláštnu pozornosť. Na nechránenom povrchu sa môžu baktérie množiť a majú tak negatívny vplyv na hygienu. Antibakteriálna úprava Sanitized® uchováva fragranitové drezy v čistote a poskytuje trvalú ochranu. Nenahradzuje bežné čistenie, ale pomáha udržiavať povrch bez baktérií. Vďaka svojim špecifikáciám je tento drez vhodný do každej kuchyne.  

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
248,89 € /ks
Cena:
213,00  €/ks
Ušetríte:
14%  (35,89 €/ks)

Bežná dodacia lehota 7 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

FRANKE je nejväčším svetovým výrobcom fragranitových drezov. Materiál Fragranit DuraKleen® PLUS je kombinácia 80% žuly a 20% akrylátovej polymérovej živice. Nestráca farbu, odolá krátkodobým teplotám až do 280 °C, je odolný voči škvrnám, zachytávaniu nečistôt a poškriabaniu.

Tento materiál je zdokonalený o antibakteriálnu úpravu Sanitized®, ktorá pomáha udržiavať povrch drezu hygienicky čistý a chráni ho pred baktériami a mikróbmi po dobu medzi bežným čistením. Fragranit DuraKleen® PLUS je najnovšia inovácia pôvodného materiálu fragranit.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
10 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
50
Šírka (cm)
97

Technické parametre

Druh výrobku
drez
Farebné prevedenie
grafit
Materiál
Fragranit
Spôsob montáže
montáž na dosku
Značka
Franke