Vážení zákazníci, informujte sa prosím o prevádzke e-shopu na konci roka a o vianočnej otváracej dobe SIKO predajní. Ďakujeme.
Staňte se fanouškem
  • Slovenčina
Nakupujú u nás

Drez Blanco Zia 9 E 93x43 cm antracit

  • Doprava zdarma

Elegantný kuchynský drez BLANCO, vo farebnom prevedení antracit, z materiálu silgranit, je vhodný do každej kuchyne. Rozmer drezu je 930 x 510 mm, rozmer drezovej nádoby 340 x 431 x 180 mm. Rozmer drezovej vaničky: 220 x 360 x 27 mm a minimálny rozmer skrinky: rohová 900 x 900 alebo klasická od 600 mm. Drez je ďalej upravený antibakteriálnou ochranou Hygiene+Plus. Antibakteriálna ochrana Hygiene+Plus tvorí ochranný štít proti nečistotám a baktériám, ktorý uľahčuje údržbu. Na základe jedinečného, patentovaného vzorca hygienickej ochrany pôsobí SILGRANIT PuraDur antibakteriálne. Testy preukazujú, že zabudovaná hygienická ochrana znižuje rast baktérií v priemere o 98%.

Úplný popis

Značka: Blanco Séria: Zia 9 E Kat. č.: 514764
NA CENTRÁLNOM SKLADE 2‑3 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
289,00  €/ks

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Bez čoho sa nezaobídete

K tomuto produktu je potrebné dokúpiť pár nevyhnutných vecí

Obsah

Popis

SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco predstavuje jedinečný materiál. Neprekonateľne trvanlivý a ľahko udržiavateľný vďaka novým, vynikajúcim materiálovým vlastnostiam ponúka SILGRANIT® PuraDur® II farebným drezom z kompozitného materiálu doteraz nebývalú odolnosť a ľahkú údržbu.  Kamenne hodvábny a mimoriadne nepriepustný, uzavretý povrch prepožičiava drezu mimoriadne dlhú životnosť. Vysoká odolnosť proti poškriabaniu, mimoriadna pevnosť, tepelná odolnosť do 280°C. 

Firma Blanco patrí k popredným výrobcom kompletných umývacích centier prvotriednej kvality. Vzájomne nadvezujúce komponenty, od inovatívnych drezov, cez perfektne  prispôsobené zmiešavacie batérie, až po inteligentne riešené košové systémy triedenia kuchynského odpadu, presvedčí svojou vysokou funkčnosťou a poskytovaným komfortom pre prácu v kuchyni

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 1,90  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 43
Šírka (cm) 93
Výška (cm) 93

Technické parametre

Druh výrobku drez
Farebné prevedenie antracit
Materiál Silgranit
Séria Zia 9 E
Spôsob montáže montáž na dosku
Značka Blanco

Otázky

Nedávno prezerané produkty