Staňte se fanouškem
  • Slovenčina
Nakupujú u nás

Drez Blanco Zia 9 E 93x43 cm aluminium

  • Doprava zdarma

Elegantný kuchynský drez BLANCO, z materiálu silgranit, vo farebnom prevedení aluminium, je veľmi priestranný, ergonomicky a optimálne usporiadaný hlavný drez s plochou prídavnou vaničkou so samostatným odtokom. Drez  je vhodný na vstavanie do rohu i do rovnej dosky. Rozmer skrinky je 90 x 90/60 mm, rozmer drezu 930 x 510 mm, rozmer drezovej nádoby 340 x 431 mm, rozmer prídavnej vaničky 220 x 360 mm a hĺbka drezu 180/27 mm. Cena zahŕňa sitkový ventil 3 1/2", odtokovú a prepadovú armatúru s priestorovo úspornou trubkou a montážnym kovaním.  

Úplný popis

Značka: Blanco Séria: Zia 9 E Kat. č.: 514757
Bežná dodacia lehota 14 dní
Cena:
289,00  €/ks

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Bez čoho sa nezaobídete

K tomuto produktu je potrebné dokúpiť pár nevyhnutných vecí

Obsah

Popis

SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco predstavuje jedinečný materiál. Neprekonateľne trvanlivý a ľahko udržiavateľný vďaka novým, vynikajúcim materiálovým vlastnostiam ponúka SILGRANIT® PuraDur® II farebným drezom z kompozitného materiálu doteraz nebývalú odolnosť a ľahkú údržbu.  Kamenne hodvábny a mimoriadne nepriepustný, uzavretý povrch prepožičiava drezu mimoriadne dlhú životnosť. Vysoká odolnosť proti poškriabaniu, mimoriadna pevnosť, tepelná odolnosť do 280°C. 

Firma Blanco patrí k popredným výrobcom kompletných umývacích centier prvotriednej kvality. Vzájomne nadvezujúce komponenty, od inovatívnych drezov, cez perfektne  prispôsobené zmiešavacie batérie, až po inteligentne riešené košové systémy triedenia kuchynského odpadu, presvedčí svojou vysokou funkčnosťou a poskytovaným komfortom pre prácu v kuchyni

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 1,90  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 43
Šírka (cm) 93
Výška (cm) 93

Technické parametre

Druh výrobku drez
Farebné prevedenie aluminium
Materiál Silgranit
Séria Zia 9 E
Spôsob montáže montáž na dosku
Značka Blanco

Otázky

Nedávno prezerané produkty