Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Drez Blanco Rondoval 53x49 cm káva

Výhody

Značka
Blanco
Séria
Rondoval
Kuchyne
Drezy a príslušenstvo
 
Drezy a príslušenstvo
Kat. č.:
515676
Čítať otázky
Silgranitový drez RONDOVAL. Drez je odolný proti poškriabaniu, nerozbitný, tepluvzdorný do 280 °C, hygienicky a zdravotne nezávadný, stálofarebný. Balenie vrátane sifónu. Vhodný je vstavaný do skrinky od 45 cm.  

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
205,33 € /ks
Cena:
188,20  €/ks
Ušetríte:
8%  (17,13 €/ks)

Bežná dodacia lehota 14 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco predstavuje jedinečný materiál. Neprekonateľne trvanlivý a ľahko udržiavateľný vďaka novým, vynikajúcim materiálovým vlastnostiam ponúka SILGRANIT® PuraDur® II farebným drezom z kompozitného materiálu doteraz nebývalú odolnosť a ľahkú údržbu.  Kamenne hodvábny a mimoriadne nepriepustný, uzavretý povrch prepožičiava drezu mimoriadne dlhú životnosť. Vysoká odolnosť proti poškriabaniu, mimoriadna pevnosť, tepelná odolnosť do 280°C. 

Firma Blanco patrí k popredným výrobcom kompletných umývacích centier prvotriednej kvality. Vzájomne nadvezujúce komponenty, od inovatívnych drezov, cez perfektne  prispôsobené zmiešavacie batérie, až po inteligentne riešené košové systémy triedenia kuchynského odpadu, presvedčí svojou vysokou funkčnosťou a poskytovaným komfortom pre prácu v kuchyni

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
4 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
49
Šírka (cm)
53

Technické parametre

Dizajn
guľatý
Druh výrobku
drez
Farebné prevedenie
káva
Materiál
Silgranit
Séria
Rondoval
Spôsob montáže
montáž na dosku
Značka
Blanco