Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Drez Blanco Metra 45 S Compact 68x50 cm tartufo

Výhody

Značka
Blanco
Séria
Metra 45 S Compact
Kuchyne
Drezy a príslušenstvo
 
Drezy a príslušenstvo
Kat. č.:
519569
Čítať otázky

Elegantný kuchynský drez BLANCO, vo farebnom prevedení tartufo, z materiálu silgranit, je vhodný do každej kuchyne. Rozmer drezu 68x50 cm. Drez je ďalej upravený antibakteriálnou ochranou  Hygiene+Plus. Antibakteriálna ochrana Hygiene+Plus je ochranný štít proti nečistotám a baktériám, ktorý uľahčuje údržbu. Na základe jedinečného, patentovaného vzorca hygienickej ochrany pôsobí SILGRANIT PuraDur antibakteriálne. Testy preukázali, že zabudovaná hygienická ochrana znižuje rast baktérií v priemere o 98%.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
242,04 € /ks
Cena:
215,00  €/ks
Ušetríte:
11%  (27,04 €/ks)

Bežná dodacia lehota 14 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

SILGRANIT® PuraDur® II firmy Blanco predstavuje jedinečný materiál. Neprekonateľne trvanlivý a ľahko udržiavateľný vďaka novým, vynikajúcim materiálovým vlastnostiam ponúka SILGRANIT® PuraDur® II farebným drezom z kompozitného materiálu doteraz nevídanú odolnosť a jednoduchú údržbu.  Kamenne hodvábny a mimoriadne nepriepustný, uzatvorený povrch prepožičiava drezu mimoriadne dlhú životnosť. Vysoká odolnosť proti poškriabaniu, mimoriadna pevnosť, tepelná odolnosť do 280°C. 

Firma Blanco patrí k popredným výrobcom kompletných umývacích centier prvotriednej kvality. Vzájomne nadvezujúce komponenty, od inovatívnych drezov, cez perfektne  prispôsobené zmiešavacie batérie, až po inteligentne riešené košové systémy triedenie kuchynského odpadu, presvedčí svojou vysokou funkčnosťou a poskytovaným komfortom pre prácu v kuchyni

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
8 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm)
50
Šírka (cm)
68

Technické parametre

Druh výrobku
drez
Farebné prevedenie
tartufo
Materiál
Silgranit
Séria
Metra 45 S Compact
Spôsob montáže
montáž na dosku
Značka
Blanco

Nedávno prezerané produkty