Luxusná dizajnová kuchyňa Naturel Art

Prémiová kuchyňa pre najnáročnejších. Najvyššia kvalita, luxusné materiály a najmodernejšie technológie. Dokonale čisté línie. Práve to odlišuje dizajnové kuchyne Naturel Art od ostatných.

Vybrali sme pre vás:

Kuchyňa Aretha 938 Alpská biela matná

Aretha 938 Alpská bílá matná | Kuchyně ART

Viac o tejto kuchyni

Čo nesmie chýbať v prémiovej kuchyni?

Dizajnové kuchyne Naturel ART na seba sebavedomo upozorňujú. Najmodernejšie technológie, výrazné farby a ich kontrasty, odvážne kombinácie materiálov najvyššej kvality, dokonalá funkčnosť a čistý dizajn.
Luxusné materiály, najvyššia kvalita

Luxusné materiály najvyššej kvality, prírodné aj technické, používané pri výrobe prémiových kuchýň zaručujú dokonalý komfort a stálu kvalitu kuchyne. Bez kompromisov.


Najmodernejšie technológie

Najmodernejšia technológia použitá pri výrobe prémiových kuchýň ART a ich vybavenia mení kuchyňu na dokonalé miesto pre kuchárov a stretnutia s priateľmi.


Mimimalizmus

Čisté línie a moderný dizajn prémiových kuchýň Naturel ART dokonale ladia s minimalistickými interiérmi. Vyznačujú sa eleganciou a dodávajú celej kuchyni nádych luxusu.


Sebavedomý farebný kontrast

Či už ide o čiernobielu kuchyňu alebo kuchyňu s výrazným kontrastom tmavých a svetlých farieb, zdobí interiér v modernom štýle, pôsobí sebavedomo a elegantne zároveň. Kombinácia vysokého lesku a matu v kuchyni dodáva nádych luxusu.

Zamerané na detail

Detaily tvoria celok. Pri kuchyni to platí dvojnásobne. Špičkové materiály tej najvyššej kvality, luxusné povrchy a čistý dizajn sú základom prémiového radu kuchýň Naturel ART.

Bezúchytkový kuchynský systém

Moderné kuchyne v bezúchytkovom dizajne vyzerajú veľmi kompaktne a zdôrazňujú moderný životný štýl majiteľov. Kuchynské skrinky bez úchytiek s hladkými prednými stranami vytvárajú dokonale čisté línie.

undefined
undefined

Luxusné povrchy v modernej kuchyni

Vysokokvalitné materiály použité na povrchoch pracovných dosiek a čelách skriniek dodávajú modernej kuchyni nádych luxusu. Či už si vyberiete keramiku alebo umelý kameň, skvelé vlastnosti týchto materiálov premenia modernú kuchyňu na zónu maximálneho pohodlia. Vďaka veľmi jednoduchej údržbe spoľahlivo vydržia všetky nástrahy každodenného používania.  

Fanúšikovia oslnivo lesklých povrchov v kuchyni si zamilujú jemne kovovo lesklý efekt čelných plôch kuchynských dvierok vyrobených z polymérového skla. Kuchyňu premení na miesto presvetlené slnkom.

Pracovné dosky z exkluzívnych materiálov

Vysokokvalitný povrch ultratenkých pracovných dosiek z keramiky alebo technického kameňa premení pracovnú a odkladaciu plochu vašej kuchyne na maximálne pohodlie. Sú odolné proti poškriabaniu, vodotesné a vďaka neporéznemu povrchu sa veľmi ľahko čistia. Skvelým prvkom sú dizajnové hrany, ktorými sú keramické pracovné dosky vybavené. Nevytvárajú triesky, spoľahlivo odolávajú nárazom.  

Ultratenká keramická pracovná doska s hrúbkou len 16 mm je mimoriadne ľahká vďaka inštalácii keramiky na dosku z penového skla. 

Kamenné pracovné dosky s hrúbkou až 12 mm sú vyrobené z prírodného kremíka s rôznou veľkosťou zrna a farebnými pigmentmi. Nechajte sa očariť dokonalou imitáciou vzhľadu prírodného kameňa.   

undefined

Kuchyne rady ART

Filtre

close
Zobraziť výsledky
Kuchyne Pax 834
Biela vysoký lesk
Kuchyne Aretha 937
Titanio matná
Kuchyne Aretha 938
Alpská biela matná

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant
Mohlo by vás zaujímať
undefined
Pred nákupom kuchyne
Na čo sa pripraviť, ako postupovať pri plánovaní novej kuchyne?
undefined
Štýlové riešenia kuchýň
undefined
Grafický návrh kuchyne
Naplánujeme pre vás kuchyňu podľa vašich predstáv.
undefined
Kuchyňa na mieru
Vyberte si zo širokej ponuky našich kuchýň na mieru.
lp-nesvary-stara-kuchyne-min.jpg
Nešváry v kuchyniach
Všetci opakujeme chyby, ktoré skôr či neskôr začneme ľutovať.
undefined
Katalóg kuchyne
Prelistujte katalóg kuchýň a načerpajte inšpiráciu.