Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Kalesinterflex

Sdílejte na

Detailný popis série Kalesinterflex

Veľkoformátová dlažba / obklad Kalesinterflex. Revolučná 3 – 5 mm tenká mrazuvzdorná doska odolná žiaru i chemikáliám. Nová perspektíva pre architektúru i stavebné technológie. Umožňuje zrealizovať nové nápady, čím vytvára moderný spôsob bývania. Maximálny formát 100 x 300 cm a 120 x 360 cm (matný povrch) a 66 x 300 cm (leštený povrch). Vyrába sa v matnom i leštenom variante.

Z hľadiska technologických vlastností tohto materiálu ho možno použiť takmer všade vrátane hotelových hál, nemocníc, škôl, nákupných centier, hodí sa však aj na fasády domov. K dispozícii v 16 základných farbách + ďalších dizajnoch, napríklad ako imitácia kameňa, dreva, betónu, cementu, plechu a pod.  

K materiálu Kalesinterflex sa pristupuje rovnako ako ku sklu. Monžo ho rezať rezačkami na sklo a vŕtať vrtákmi na sklo. V portfóliu dodávateľa sú rôzne štandardné formáty. Na požiadanie možno narezať akýkoľvek neštandardný formát, ktorý sa dá narezať zo základného formátu 100 x 300 cm priamo u dodávateľa. Jediné obmedzenie je pri leštenom povrchu, ktorý možno dodať v akomkoľvek formáte do maximálneho rozmeru 66 x 300 cm.

Kalesinterflex je najľahšia leštená dlažba na svete (12 kg/m2). Leštený povrch je dostupný iba v prevedení 5 mm fit (viac informácií pozri nižšie) a do maximálneho formátu 66 x 300 cm.

Podľa spôsobu použitia sa Kalesinterflex vyrába v dvoch variantoch a dvoch hrúbkach. Variant PLAIN (samotná dlažba) a variant FIT (dlažba podlepená laminom)

-      3 mm PLAIN……. obklad

-      5 mm PLAIN…….dlažba do súkromných miestností

-      3 mm FIT (podlepené sieťkou) ………….fasády

-      5 mm FIT (podlepené sieťkou) ………….dlažba do veľmi zaťažovaných priestorov a exteriéru

 

Cena od 73,99 €/m2

Odkaz na katalóg k sérii Kalesinterflex nájdete TU

Cenník nájdete TU

Informačné video k sérii Kalesinterflex nájdete TU