Upraviť filtre

Kaldewei

Kúpeľňové riešenia KALDEWEI Luxstainable®

Nemecká rodinná spoločnosť KALDEWEI je už viac ako 100 rokov symbolom moderných kúpeľňových riešení, ktoré jedinečným spôsobom spájajú luxus a udržateľnosť. Túto globálnu firemnú stratégiu KALDEWEI sumarizuje pod pojmom„Luxstainability®“.

Z vysoko kvalitnej smaltovanej ocele sa vyrábajú kúpacie vane, sprchové vaničky a umývadlá, ktoré zaujmú nielen svojim elegantným dizajnom, ale aj vydržia na celý život a sú stopercentne recyklovateľné.

Ochrana životného prostredia a udržateľnosť nie sú pre spoločnosť KALDEWEI len marketingové heslá. KALDEWEI ako prvá spoločnosť v odbore sanity na svete podpísala v roku 2021 „Science Based Targets“ s cieľom klimaticky neutrálnej výroby. Okrem toho spoločnosť KALDEWEI už niekoľko rokov podporuje program na ochranu morí WWF, ktorého cieľom je znížiť množstvo plastového odpadu v našich oceánoch.KÚPACIE VANE

Vane KALDEWEI premenia každú kúpeľňu na miesto relaxácie. Vďaka širokej škále tvarov a početným možnostiam vybavenia ponúka KALDEWEI ideálny model pre každú veľkosť kúpeľne. Či už si nakoniec vyberiete akúkoľvek, môžete očakávať nadčasový, štýlový dizajn a trvalo udržateľný vysoko kvalitný materiál.

OOBJAVTE KÚPACIE VANE

SPRCHOVÉ VANIČKY

Sami. Alebo vo dvojici. Či už sa budete sprchovať kedykoľvek a akokoľvek, u nás nájdete tú správnu sprchovú vaničku. Od sprchovej vaničky v úrovni podlahy cez plochú sprchovú vaničku až po klasickú sprchovú vaničku: KALDEWEI ponúka ideálnu sprchovaciu plochu pre každú veľkosť kúpeľne a každý štýl interiéru.

OBJAVTE SPRCHOVÉ VANIČKY

UMÝVADLÁ

Vyberte si z rôznych veľkostí a farieb. Či už sa jedná o voľne stojace umývadlo, umývadlo na dosku, zápustné umývadlo, umývadlo na stenu, umývadlo na WC pre hostí, vstavané umývadlo, dvojumývadlo alebo umývadlovú misu: KALDEWEI je vaša značka pre prvotriednu kvalitu a štýl.

OBJAVTE UMÝVADLÁ
himlhergottakuz.jpg

SÉRIA CAYONO

Vane CAYONO spolu so sprchovými vaničkami CAYONOPLAN tvoria nový štandard v rodinnej kúpeľni. Priame línie, malé polomery a jednotná geometria signalizujú prehľadnosť, harmóniu a striedmosť vo svete, v ktorom je život stále zložitejší a hektickejší. Všetko je vyrobené zo smaltovanej ocele KALDEWEI.

OBJAVTE SÉRIU CAYONO

SÉRIA SILENIO

Séria Silenio sa vyznačuje obzvlášť mäkkými líniami vnútorného priestoru. Prirodzený vzhľad vane Silenio preberajú aj zodpovedajúce umývadlá Silenio. Plynulý filigránsky dizajn umožňuje umývadlu opticky splynúť s vybranou konzolou alebo nábytkom. S radom výrobkov KALDEWEI Silenio je možné harmonicky kombinovať vaňu a umývadlo.

OBJAVTE SÉRIU SILENIO

himlhergot-silenio.jpg
3694 produktov
Videli ste 36 z 3694 produktov