Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Kaldewei

Filtre

Dostupnosť
Cena
Farba
Druh výrobku
Značka
Séria
design
materiál
Šírka
cm
cm
výška
cm
cm
hĺbka
cm
cm
Materiál vane
Lesk/mat
prevedenie
Orientácia
rádius
priemer odpadu
vtok
určenie
výbava
Šírka vaničky
hĺbka vaničky
Dĺžka
cm
cm
povrchová úprava
Kaldewei
Zobrazené 1 - 20 z 3217 produktov

Kaldewei

Známa nemecká značka vznikla už roku 1918. Už štyri generácie sa tak venuje spojeniu smaltu a ocele. Za dobu svojho pôsobenia sa stala európskou jednotkou vo výrobe sprchových vaničiek a kúpeľňových vaní z jedinečného materiálu: smaltovanej ocele 3,5 mm Kaldewei. Produkty vyrábané najvyspelejšími technológiami zaručujú najvyššiu kvalitu, dlhú životnosť, aj najmodernejší dizajn (za ktorý firma dostala viac ako 120 ocenení). Kaldewei predstavuje špičku medzi európskymi výrobcami smaltovaných vaní, vaničiek a umývadiel.

 100 % „Made in Germany“

Či už extra ploché sprchové vaničky, kúpacie vane alebo umývadlá - v KALDEWEI sa zariaďovacie predmety do kúpeľní vyrábajú z jednotného materiálu a s rovnako vysokými nárokmi na kvalitu. Podnik v rámci celého reťazca vsádza na tvorby hodnôt - od výroby smaltu, cez tvarovanie ocele končiac zušľachtením smaltom KALDEWEI - výhradne vo výrobe vo svojom sídle v nemeckom Ahlene. Z Ahlene exportuje špičkový výrobca svoje vysoko kvalitné riešenie pre kúpeľne "Made in Germany" do celého sveta.

 Smaltovaná oceľ KALDEWEI: znamenitý materiál pre najkvalitnejšie riešenie kúpeľní

Oceľ a sklo - dva naskrz pôvodné, prírodné materiály, ktoré sa osvedčujú už po stáročia, a z ktorých každý je obdarený úplne jedinečnými materiálovými vlastnosťami. Oceľ sa vyznačuje svojou pevnosťou, vysokou zaťažiteľnosťou, robustnosťou a tvarovateľnosťou. Sklo je naproti tomu veľmi odolné voči chemickému a tepelnému zaťaženiu a ponúka krásny vzhľad. Robustná oceľ a odolné sklo vstupujú do smaltovanej ocele KALDEWEI ako nerozlučný zväzok, v ktorom prednosti oboch materiálov prechádza do dokonalej symbiózy. KALDEWEI je jediným výrobcom vaní, ktorý vyvinul svoju vlastnú receptúru na smaltovanie, a ktorý smalt vyrába vo vlastných taviacich peciach. Smaltovaná oceľ KALDEWEI je znamenitá. KALDEWEI svoju špeciálnu receptúru a výrobný proces neustále zušľachťoval, kontinuálne zdokonaľoval a významne vylepšoval. Návrhári kúpeľní po celom svete veria v jedinečné vlastnosti tohto materiálu.

 Viac ako 120 cien za dizajn po celom svete

So svojimi 120 cenami za dizajn (okrem iného red dot design award, plus X Award, Iconic Awards, Interior Innovation Award, IF product design award) je KALDEWEI jedným z najviac oceňovaných výrobcov kúpeľňového vybavenia na svete. Okrem vývoja dizajnu vo vlastnom dizajnovom centre KALDEWEI vedome vsádza na spoluprácu s renomovanými návrhárskymi štúdiu, ako sú napr. Sottsass Associati, Phoenix Design, Arik Levy a Anke Salomon.

 30 rokov záruka

Extra ploché sprchové vaničky, kúpacie vane a umývadlá KALDEWEI sa dodnes etablujú nielen v oblasti stavby súkromných bytov, ale súčasne bodujú aj na poli medzinárodných projektových dodávok, napríklad pre luxusné hotelierstvo. Jedinečné materiálové vlastnosti smaltovanej ocele KALDEWEI sa odrážajú v prísľube kvality výrobcu - v 30-ročnej záruke.

Sprchové vaničky KALDEWEI

Sprchové vaničky od KALDEWEI ponúkajú nespočetné možnosti k dokonalému stvárneniu kúpeľne. Jednotné, optimálne zladené riešenie, ktoré pozostáva zo smaltovanej extra plochej vaničky, montážneho systému a odtokového systému, je možné ľahko a rýchlo inštalovať v rovine podlahy a ponúkne najvyšší stupeň estetickosti a komfortu.

Kúpacie vane KALDEWEI

Kúpacie vane KALDEWEI sú skutočné štýlové ikony na realizáciu jedinečných kúpeľní. Voľne stojace, rohové či inštalované k stene, sľubujú tvarovo dokonalý dizajn zo znamenitej smaltovanej ocele KALDEWEI a spĺňajú najvyššie užívateľské nároky.

Umývadlá KALDEWEI

Vyrobené zo smaltovanej ocele KALDEWEI spájajú umývadlá KALDEWEI dokonalý dizajn a výnimočné materiálové vlastnosti v ideálnej symbióze. Spolu s extra plochými vaničkami a kúpacími vaňami KALDEWEI vytvára integrované riešenie pre celú kúpeľňu.

Wellness KALDEWEI

Vírivé vane KALDEWEI predstavujú optimálne riešenie individuálneho pôžitku z kúpania. Svojho užívateľa nadchnú inovačnou technológiou, vysokou kvalitou a spoľahlivosťou a ponúkajú tak optimálny komfort aj blahodárny odpočinok.

Kompletné riešenie KALDEWEI

Bezpečné a ľahko inštalovateľné montážne systémy, rozmanité farby a povrchy aj príslušenstvo zvyšujúce komfort: KALDEWEI ponúka individuálne riešenie pre každú kúpeľňu.