Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Kaldewei v ponuke SIKO

Kaldewei

Vany Kaldewei

Kúpacie vane

Vane KALDEWEI ponúkajú niečo viac než bežné kúpacie vane. Spĺňajú totiž najvyššie nároky na design a kvalitu. Pre malé a veľké kúpeľne, pre jednu alebo dve osoby, v hranatom či oválnom prevedení alebo voľne stojace - kúpacie vane KALDEWEI premieňajú vďaka svojmu štýlovému designu a najkvalitnejšiemu materiálu smaltovanej ocele každú kúpelňu v miesto skutočnej relaxácie. Záruka 30 rokov!
 

Chcem vedieť viac
Kaldewei sprchové vaničky

Sprchovacie vaničky

Nároky na moderný design kúpeľní sú vysoké. K predstavám o dokonalej kúpeľni patrí sprchovacia vanička v úrovni podlahy s jednoduchou inštaláciou a možnosťami flexibilného začlenenia do rôznych priestorových dispozícií. V tomto duchu vyvinula firma KALDEWEI jednotné a inovatívne systémy, ktoré neponechávajú žiadne priania nesplnené. Produkty KALDEWEI sú naviac zo smaltovanej ocele - materiálu, ktorý spĺňa najvyššie nároky na kvalitu. Záruka 30 rokov !
 

Chcem vedieť viac
Kaldewei umyvadla

Umývadlá

S umývadlami od KALDEWEI prichádza do Vašich kúpeľní celkom nová kvalita, a to vďaka atribútom ako fascinujúci tvar, ikonický design a výnimočný materiál. Jedinečná smaltovaná oceľ KALDEWEI zaisťuje hygieničnosť a stálosť tvaru bez náhodných prehnutí. KALDEWEI má pre každú kúpeľňu vhodné umývadlo - v prevedení k stene, vstavané, zapustené pod doskou, posadené na doske, s úpravou Perl-Effekt a zvukovo odizolované. Pre celkovo harmonický dojem je možné tieto umývadlá kombinovať s rovnako kvalitnými armatúrami najrôznejších výrobcov. Záruka 30 rokov !
 

Chcem vedieť viac
Kaldewei SPA

KALDEWEI SPA & wellness

V spoločnosti KALDEWEI dobre vedia, aký dôležitý je kvalitný odpočinok. Vďaka inovatívným technológiám, vysokej kvalite a spoľahlivosti, prinášajú produkty KALDEWEI optimálny komfort i blahodárny relax. Napredujú individuálnym požiadavkám na dokonalý pôžitok z kúpania. Nechajte hýčkať pokožku aj zmysly prostredníctvom vzduchových bubliniek SKIN TOUCH, vírivých systémov alebo vaňového audio systému SOUND WAVE.
 

Chcem vedieť viac
Kaldewei řešení

Kompletné riešenie KALDEWEI

Bezpečné a jednoducho inštalované montážné systémy, rôzne farby, povrchy a príslušenstvo zvyšujúce komfort. KALDEWEI ponúka individuálne riešenie pre každú kúpelňu.
 

Chcem vedieť viac