Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Ako sa pripraviť na schôdzku

ZÍSKAJTE KÚPEĽNE A KUCHYNE
OD NÁPADU AŽ PO REALIZÁCIU

Premýšľate nad novou kúpeľňou alebo kuchyňou, ale odrádza vás predstava zariaďovania, premeriavania, prekračovania rozpočtu a stráženia remeselníkov? S celým procesom vám radi pomôžeme tak, aby ste s ním mali minimum starostí a mohli si čo najskôr užiť domácnosť v novom.
Zobraziť štýly pre inšpiráciu
Definujeme štýl
Máte už konkrétnu predstavu ako chcete, aby vaša nová kuchyňa alebo kúpeľňa vyzerala? Alebo si potrebujete sami ujasniť, čo sa vám páči a naopak? Pomôžeme vám definovať kľúčové prvky dizajnu vašej novej domácnosti.

ZOBRAZIŤ ŠTÝLY PRE INŠPIRÁCIU
Naplánujeme na mieru
Naplánujeme na mieru
Máte atypické dispozície, malý priestor, alebo špecifické požiadavky na vybavenie? Riešenie kúpeľne a kuchyne nájdeme pre akýkoľvek typ domácnosti. Všetko navyše rozkreslíme do pôdorysného návrhu a stanovíme si projektový rozpočet.

Vyskúšať si môžete aj náš online 2D plánovač kúpeľní a 3D plánovač kuchýň.
Spracujeme grafický návrh
Spracujeme grafický návrh
Chcete vidieť svoju kúpeľňu či kuchyňu ešte predtým, než začnú remeselníci stavať? Spracujeme pre vás 3D grafický návrh vo fotokvalite. Získate tak jasnú predstavu, ako nová miestnosť zapadne do zvyšku vašej domácnosti. Na 3D návrhu spolu doladíme posledné detaily.

GALÉRIA 3D NÁVRHOV KÚPEĽNÍ
Zrealizujeme kúpeľňu
Zrealizujeme
Zariadime remeselnícke práce i všetok potrebný materiál. Nemusíte si tak robiť starosti, že na niečo zabudnete. Zaručíme najvyššiu kvalitu spracovania aj termín dodania. Pomôžeme s dodávkami materiálu a príslušenstva aj vami vybraným remeselníkom. Zostáva sa už len tešiť na štýlovú kúpeľňu či kuchyňu v novom

Ste pripravení začať?

Dohodnite si osobné stretnutie s našim projektovým konzultantom a môžeme začať plánovať.

Dojednať schôdzku