Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

O kúsok bližšie k prírode

Top trendom tohto roku je bývanie ladené v prírodnom štýle. Kuchyňa nevynímajúc. Ako na to?

Kúzlo interiéru zariadenom v prírodnom štýle spočíva v dosiahnutí čo najprirodzenejšieho vzhľadu. Žiadne komplikované tvary, krikľavé farby. Naopak. Skrinky a nábytok jednoduchých tvarov, prírodné materiály, tlmená paleta farieb inšpirovaných prírodou. Nemajte obavu, že s týmto výberom bude váš interiér príliš nevýrazný. Neutrálnu šedú i tlmené zemité tóny rozbijete využitím najrôznejších štruktúr a povrchov. Vedľa dreva by nemal chýbať ani kameň. Oba materiály v sebe nesú nádhernú originálnu kresbu. Využiť môžete napríklad aj bridlicu. Aby ste docielili útulnejší dojem a priestor pocitovo zateplili, odporúčame kombináciu s teplejšími tónmi drevodekoru a výraznejšou kresbou.
Přírodní kuchyně

 

Dôležitou súčasťou sú dekorácie, teda presnejšie povedané ich vhodná voľba. Po čom siahnuť, aby bol výsledok dokonalý a kúsok prírody ste si preniesli aj k vám domov? Hlavne dostatok zelene. Živé rastliny, zaujímavou alternatívou sú aj látky s potlačou rastlinných motívov a samozrejme štýlové doplnky ako misky na ovocie, vázy na kvety a pod. V zelenej farbe alebo čírom skle. Pomôžu vám dotvoriť celkovú, pohodovú atmosféru.
Ak vám, ktorí milujete vôňu diaľok a radi cestujete, chýba predsa len ľahký závan exotiky, nebojte sa využiť najrôznejšie dekorácie z bambusov či ratanu.

Bývanie v prírodnom štýle vás skrátka očarí svojou prirodzenosťou. Budete sa v ňom cítiť výborne.

Oáza relaxácie v prírodnom duchu
 
Vytvoriť si svoj malý kúsok prírody, takú oázu relaxácie, môžete aj z vašej kúpeľne. Premeňte ju na miesto, kde dokonale "vypnete", vyčistíte hlavu, a ktoré vás každý deň nabije novou sviežou energiou. Máme pre vás pár užitočných tipov.   

přírodní koupelna


Projektový konzultant SIKO

S plánovaním novej kúpeľne i kuchyne vám radi pomôžeme. Naši projektoví konzultanti vám poradia s výberom, na mieru pripravia kuchyňu, kúpeľňu alebo oboje vo vašom obľúbenom štýle, skoordinujú a zabezpečia všetko potrebné pre váš projekt. Ušetria vám čas a postarajú sa o vaše pohodlie. Budú vašou pravou rukou po celú dobu riešenia projektu.

Chcem využiť služby konzultanta

Tešíme sa na vás v sieti predajní SIKO, alebo na www.siko.sk/styly

SIKO tím