Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Minimalizmus, čaro prírody alebo nádych prímorskej atmosféry?

Po čom by ste siahli? Čo je najbližšie k vášmu životného štýlu? Zmeňte vašu kúpeľňu na štýlovo zariadenú oázu relaxácie.

Či už máte pokojnejšie životné tempo, radi sa prechádzate prírodou, obklopení zeleňou alebo po náročnom dni všetok ten stres uvoľníte pohybom, zabehnete si pár kilometrov, vydáte zo seba maximum pri náročnom tréningu vo fitku ... cieľ je jasný. Potrebujeme vyplaviť endorfíny, navodiť dobrú náladu, pocit šťastia a načerpať novú energiu. Proste zrelaxovať.

A podľa rytmu nášho životného štýlu si môžeme zariadiť aj domácu oázu relaxácie - kúpeľňu. Vytvoriť si štýlovo zariadené útočisko aj uprostred ruchu veľkomesta, kde spomalíme, spomalíme aj tempo a užijeme si každý moment svojho odpočinku.

Aký štýl je váš obľúbený? 

O kúsok bližšie k prírode  

Přírodní koupelna

Odlesk morskej hladiny  

Light pastel koupelna

Vitajte v pánskom svete!  

Beton koupelna

Hľadáte štýl, ktorý vám sadne? Do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad? Pozrite sa na TOP TRENDY v zariaďovaní kúpeľní.

CHCEM SA INŠPIROVAŤ

Nenechajte sa rozhodiť, ak sa pri plánovaní novej kúpeľne necítite ako ryba vo vode. S plánovaním štýlovo zariadenej kúpeľne vám radi pomôžeme. Sme tu pre vás. Postaráme sa o vaše maximálne pohodlie a komfort. Skoordinujeme všetky potrebné kroky a postrážime, aby všetko štýlovo ladilo. Budeme vašou pravou rukou po celú dobu riešenia vášho projektu novej kúpeľne.

CHCEM VYUŽIŤ SLUŽBY KONZULTANTA
 

Tešíme sa na vás v sieti predajní SIKO, alebo na www.siko.sk/styly

SIKO tím