13 predajní po celom Slovensku

SIKO INŠPIRÁCIA 2018 - magazín o štýlovom bývaní

Novinky a trendy zo sveta bývania. Inšpiratívne témy a tipy, ako si vkusne a funkčne zariadiť interiér. Ukážky najrôznejších štýlových riešení kúpeľní a kuchýň.


HYGGE alebo recept na pohodu

Viete, že Dáni sú podľa celosvetových prieskumov dlhodobo najspokojnejším národom? Prečo? Vedľa najrôznejších sociálnych istôt svoju významnú rolu hrá práve to, že vie žiť hygge.

Máme pre vás typy, ako si túto ,,hyge“ pohodu ľahko prenesiete i k vám domov. Zariaďte si interiér v škandinávskom štýle. Špeciálna kúpeľňa i kuchyňa je svojou podstatou priestor, ktorý k hygge priamo nabáda. Užívajte si odpočinok, pohodový relax i kulinársky pôžitok. Doprajte si domáce rodinné večere, príjemné posedenia s priateľmi doma pri dobrej káve. Voňavé, po domácky pripravené dobroty by nemali chýbať.
Bez výčitiek si vedieť dopriať všetko dobré, to je to, o čo tu ide.

Viac o hygge a tipy na zariadenie kúpeľne či kuchyne v škandinávskom štýle nájdete v novom magazíne. 
Magazín Inšpirácia 2018

Pokrok nezastavíš

Moderné technológie a technické vychytávky sa vkrádajú do našich domovov a stávajú sa ich bežnou súčasťou. A bolo by až divné, keby kúpeľňu či kuchyňu úplne minuli. Uľahčujú nám život, šetria čas aj peniaze. O akých vychytávkach je reč? Už máte niektorú z nich doma? Viac v novom magazíne na str. 44

Pravá ruka pre vás

Nie každý si na plánovanie novej kúpeľne či kuchyne trúfne sám. Nenechajte sa zbytočne rozhodiť, ak sa úplne necítite v zariaďovaní ako ryba vo vode. Máme pre vás pomocníka, radcu i sprievodcu v jednom. Využite služby projektového konzultanta.  Po celú dobu riešenia vášho rozsiahleho projektu stavby/ rekonštrukcie novej kúpeľne a kuchyne vám bude pravou rukou. Zaistíte a bude koordinovať všetko od návrhu, zamerania až po montáž. Ušetríte si tak nielen starosti, ale hlavne váš čas.

Tém, noviniek a typov pre zariaďovanie máme pre vás naozaj veľa.

Čo je dlažbová kostymáreň? A viete, čo môžete dať pod strechu aj pod širák?

Urobte si ,,hygge“ chvíľku a zalistujteVeríme, že sa vám nový magazín bude zase páčiť a prinesie vám vyhľadávanú inšpiráciu pre zariaďovanie bývania. Štýlové kúpeľne a kuchyne sú náš život. Nový magazín si môžete taktiež objednať zadarmo, rovno do vašej poštovej schránky. Prajeme príjemné čítanie.

SIKO tím