Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Ako si správne vybrať umývadlovú batériu?

Poďte s nami postupne odkryť najčastejšie úskalia. A nič vás už neprekvapí ...

Či už rekonštruujete alebo riešite novostavbu, výber správneho vybavenia je vždy tvrdý oriešok. A pri kúpeľni to platí dvojnásobne. Naučíme vás, ako na to!

Beton koupelna

Ujasnite si štýl

Sledujete moderné trendy alebo uprednostňujete praktickosť a osvedčenú klasiku? Inšpirujte sa našimi štýlovými riešeniami kúpeľní.

CHCEM SA INŠPIROVAŤ
 
Light Pastel

Na umývadlo alebo pod omietku?

Keď už viete, aký štýl vám sedí, začínate riešiť detaily. A jedným z najdôležitejších je správny výber umývadlovej batérie. Stojánková alebo na stene (podomietková), vysoká, nízka, s kohútikom alebo páková. Klasická chrómová alebo v odvážnom farebnom prevedení ... Berte do úvahy aj nároky na priestor. Podomietkové batérie sú priestorovo nenáročné a často aj dizajnovo zaujímavejšie. Vždy by však batéria mala zodpovedať tvaru, veľkosti a štýlu umývadla, ktoré ste si zvolili.

CHCEM UMÝVADLOVÚ BATÉRIU


 

"Dnešné batérie prinášajú možnosť úspory vody až o 50% pri využití najrôznejších perlátorov bez zníženia komfortu pri umývaní."
David Ipser, projektový konzultant

Country koupelna

Zabudnite na špunty na retiazke

Najrôznejšie technické vychytávky sa dnes stali už neodmysliteľnou súčasťou našich kúpeľní. Stačí si len vybrať tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Zátku umývadla pohodlne zatvoríte pomocou click-claku. Úspornejší prietok vody dosiahnete napr. pomocou perlátorov či dvojpolohových kartuší. Ani zástancovia retro kohútikových batérií nemusia točiť kohútikom donekonečna, dnes stačí štvrť otočenia. Ak hľadáte niečo viac high-tech, siahnite po batériách ovládaných senzorom. Vodu pustíte aj zastavíte bez dotyku ruky.

Nepoľavujte zo svojich požiadaviek

Máme výbornú správu. Dnes už nemusíte uberať zo svojich požiadaviek a hľadať kompromis medzi štýlom a funkčnosťou. Prinášame Vám v pár minútach tie najdôležitejšie rady a tipy, na čo si dať pozor a na čo nezabudnúť.

David Ipser, náš projektový konzultant, vás v pár minútach prevedie pestrým svetom umývadlových batérií.  
 


Máme vždy radosť, keď naši zákazníci majú jasnú predstavu o výbere, sú kreatívni a popúšťajú uzdu svojej fantázii. Ale nezabúdajte, že sme tu pre vás. Náš projektový konzultant postráži všetky potrebné kroky a vyrieši aj nečakané situácie, na ktoré môžete pri plánovaní kúpeľne naraziť, skoordinuje všetko potrebné a pomôže vám zariadiť štýlovú kúpeľňu aj kuchyňu, bez starostí.

CHCEM VYUŽIŤ SLUŽBY KONZULTANTA

Tešíme sa na vás v sieti predajní SIKO, alebo na www.siko.sk/styly

SIKO tím