Pohodlný kúpeľňový nábytok

Dokonalá organizácia úložného priestoru a pohodlia pri používaní sa nevyhýba ani kúpeľnovému nábytku. Pridajte tú správnu dávku elegancie do vášho každodenného rituálu starostlivosti o seba a zariaďte si svoju kúpeľňu kvalitným nábytkom do kúpeľne, čo má štýl. 

Prozkoumejte všechny možnosti, které nabízí náš moderní koupelnový nábytek. Různé typy koupelnových skříněk, barvy a dekory. Vyberte si ze široké nabídky kvalitního nábytku do koupelny a udělejte z vaší koupelny ještě pohodlnější a stylovější místo očisty.

Biely kúpeľňový nábytok Elements - do 10 dní u vás doma 

koupelny elements

Vysoko kvalitný kúpeľňový nábytok, ktorý splní všetky vaše očakávania.

Biely kúpeľňový nábytok Elements do každej modernej kúpeľne.

Vyberte si z rôznych zostáv kúpeľňového nábytku a premeňte svoju kúpeľňu na komfortné miesto očisty, s dostatkom úložného priestoru aj pre tie najmenšie drobnosti.

Vysoko kvalitný nábytok do kúpeľne radu Elements kombinuje biele kúpeľňové skrinky, s prvkom dreva alebo moderným dizajnom betónu. Vyberať môžete aj z matných povrchov, ktoré kraľujem súčasným trendom v zariaďovaní kúpeľní. Dizajn kúpeľňového nábytku tak krásne zladíte do štýlu, v akom plánujete vašu kúpeľňu zariadiť.

Kúpeľňový nábytok Elements jednoducho a flexibilne prispôsobíte vašim potrebám, vďaka kombinácii s kompletným sortimentom nábytku Elements. Kedykoľvek budete potrebovať zmenu alebo viac miesta pre čokoľvek, máte tak k dispozícii nespočetné množstvo riešení pre nábytkové zostavy, nielen do kúpeľne. 

koupelny elements

Tiché zatváranie

koupelny elements

Dobre usporiadaný šuplík

koupelny elements - zrcadlová skříňka

Moderná zrkadlová skrinka

Ako na to?

S plánovaním vašej vysnívanej kúpeľne vám tiež radi pomôžu naši skúsení odborníci. Naplánujte si schôdzku s našim konzultantom a navrhneme pre vás riešenie kúpeľne na mieru, presne podľa vašich potrieb.


Dojednať schôdzku

Inšpirujte sa v galérii nábytku

Načerpajte inšpiráciu, vyberajte zo širokej ponuky štýlového nábytku aj moderných nábytkových zostáv v rôznych farbách, dekoroch aj materiáloch. Alebo si naplánujte vlastný nábytok na mieru, podľa svojich predstáv. Využite širokú škálu možností nášho nábytku na praktické riešenie vášho interiéru. Prepojte všetok nábytok u vás doma jednou štýlovou linkou, od obývačky až po kuchyňu.
 

Projektový konzultant je tu pro vás

Navrhneme vám stylovou koupelnu, kuchyni i celý interiér. Moderní obýváky, předsíně, šatny, domácí kancelář nebo i technickou místnost.

  • Komfortní zákaznický přístup,
  • bez starostí, pro vaše maximální pohodlí a úsporu času,
  • pravá ruka pro váš projekt.

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma.

Rádi vám pomůžeme. Sjednejte si schůzku, v sekci O jaký projekt se jedná? vyberte možnost Kuchyně a v poznámce v posledním kroku uveďte, že máte zájem o tyto místnosti (obývák, předsíň, šatna...).

konzultant-obyvak.jpg