Inšpirácia pre moderné interiéry

Od dokonalej kuchyne cez modernú obývačku až po šatňu. Náš široký sortiment nábytku vám umožní vytvoriť a štýlovo zariadiť celý interiér vášho domova.

Či už ide o obývaciu stenu, domácu kanceláriu, šatňu, technickú miestnosť alebo kúpeľňu - náš systém nábytku vyzerá mimo kuchyne veľmi elegantne a štýlovo. Široký výber farieb, dekorov a tvarov skriniek vám umožní dokonale zladiť každý kus nábytku vo vašej domácnosti a premeniť váš domov na to najkrajšie miesto pre život.

undefined

Nápady na moderné obývacie steny

Hľadáte inšpiráciu pre modernú obývaciu izbu? Ako štýlovo zariadiť otvorený obytný priestor alebo ako prepojiť obývaciu časť s kuchyňou a jedálňou? Teraz môžete jednoducho zariadiť všetko v jednotnom dizajnovom štýle pre celý interiér vrátane kuchyne. Vďaka štýlovým obývačkovým skrinkám, moderným obývačkovým stenám a zostavám vrátane nástenných políc vám vytvoríme modernú obývačku podľa najnovších trendov. Predstavte si moderný TV stolík alebo komodu pod televízorom, jednu nástennú policu nad ním a moderná minimalistická obývacia izba už dostáva svoj tvar...

CHCEM SA INŠPIROVAŤ

Policové systémy pre šatne aj predsiene

Či už ich použijete ako komodu, šatníkovú skriňu, skriňu v predsieni alebo dokonca ako botník v predsieni, vždy budú spoľahlivo slúžiť svojmu účelu. Poskytnú vám potrebný úložný priestor na všetko, čo potrebujete. Ako komoda, šatníková skriňa na odkladanie oblečenia, drobných doplnkov a obuvi. Regály, zásuvky, skrine s posuvnými dverami a otvorené regály nachádzajú praktické uplatnenie nielen v šatníkoch, ale hodia sa aj do modernej spálne so šatňou. Elegantný dizajn a nespočetné praktické doplnky robia z regálových systémov "must have" riešenie pre moderné interiéry.

CHCEM SA INŠPIROVAŤ

undefined
undefined

Pohodlný kúpeľňový nábytok

Kúpeľňový nábytok sa nevyhýba dokonalej organizácii úložného priestoru a pohodlnému používaniu. Kvalitný, moderný dizajn a štýl kúpeľňového nábytku musia hrať ako dokonale zladený orchester. Kúpeľňové skrinky na nožičkách, závesné, vysoké, nízke, skrinky s umývadlom, skrinky so zásuvkami... to všetko sa stáva nevyhnutnou súčasťou štýlovo zariadenej modernej kúpeľne. Je na vás, čo si vyberiete. Preskúmajte najobľúbenejšie série kúpeľňového nábytku pre modernú kúpeľňu, malú kúpeľňu alebo dokonca kúpeľňu v podkroví. Alebo si naplánujte vlastný kúpeľňový nábytok na mieru.

CHCEM SA INŠPIROVAŤ

Domáca kancelária pre pohodlný homeoffice

Ak chcete domácu kanceláriu s atraktívnym nábytkom - máme to, čo potrebujete! Nezáleží na tom, či ide o veľkú domácu kanceláriu, malú pracovňu alebo len pracovný priestor. Modulárny nábytok do domácej kancelárie vám umožní štýlovo spojiť pracovný a obytný priestor. Vašu domácu kanceláriu môžeme premeniť na poctivú domácu kanceláriu s funkčnými úložnými možnosťami. A nechýbajú ani pracovné stoly či kancelárske zásuvky. Aby sa vám pracovalo krásne a pohodlne!

CHCEM SA INŠPIROVAŤ

undefined
undefined

Technická miestnosť

Kam umiestniť všetky veci, ktoré používame každý deň, ale ktoré nemusia byť každému hneď na očiach? Kam ich umiestniť? Môžu skončiť v pivnici, v garáži, jednoducho mimo dosahu. Stratia prístup na každodenné používanie. Navyše, mnohé byty a moderné domy dnes nemajú ani tradičnú pivnicu. Nahradila ju technická miestnosť. Na malom priestore musí plniť veľa funkcií - stáva sa aj práčovňou so skrinkou na práčku a sušičku, košom na bielizeň, úložnými systémami, policami a regálmi. Aby bola technická miestnosť plne funkčná, navrhneme inteligentné riešenie prispôsobené potrebám vašej domácnosti.

CHCEM SA INŠPIROVAŤ

Projektový konzultant je tu pro vás

Navrhneme vám stylovou koupelnu, kuchyni i celý interiér. Moderní obýváky, předsíně, šatny, domácí kancelář nebo i technickou místnost.

  • Komfortní zákaznický přístup,
  • bez starostí, pro vaše maximální pohodlí a úsporu času,
  • pravá ruka pro váš projekt.

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma.

Rádi vám pomůžeme. Sjednejte si schůzku, v sekci O jaký projekt se jedná? vyberte možnost Kuchyně a v poznámce v posledním kroku uveďte, že máte zájem o tyto místnosti (obývák, předsíň, šatna...).

konzultant-obyvak.jpg