Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Industrial kúpeľňa

Filtre

Farba
design

SVOJOU VLASTNOU CESTOU

Bývanie, čo ide ruka v ruke s továrenským štýlom.

"Inšpirujte sa surovou krásou opustených továrenských priestorov a hál.“

Soňa Němečková | Vedúca oddelenia designu 

Chcem kúpeľňu v tomto štýle

 

 

Sebavedomý štýl, plný charakteru a rafinovanosti. Nie je pre každého.

Presne taký je industrial. štýl inšpirujúci sa v starých priemyselných prevádzkach a dávno opustených továrenských halách. Vysoké stropy, presklené plochy, rámové konštrukcie, obnažené rúrky, staré továrenské závesné lampy či reflektory. Práve to prináša želaný efekt.

Materiál, bez ktorého sa pri zariaďovaní v industriálnom štýle rozhodne nezaobídete, je kov. Vybavenie interiéru v industriálnom štýle je jednoduché, minimalistické, nechýbajú ostré hrany a priame línie. Prevažujú skôr jemné odtiene šedej až antracitovej, kontrast bielej a čiernej. Pre farebné oživenie môžete využiť napríklad červenú či oranžovú farbu, len decentne.

Aj keď sa industriálnyštýl najlepšie uplatní pri zariaďovaní priestranných loftov, nemusíte sa ho ale vzdať ani pri zariaďovaní menších bytov. Vďaka nemu môžete priestor opticky zväčšiť a prevzdušniť.

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Koncept Industrial kúpeľňa obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 20 z 50 produktov