Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Impronta Stone D

Filtre

Farba
design

Mrazuvzdorná dlažba od značkového talianskeho výrobcu Italgraniti Impronta predstavuje vďaka novej výrobnej technológii dokonalú imitáciu kameňa s jeho nekonečnými odtieňmi a premenlivosťou prírodného materiálu. Vďaka tejto technológii má každá dlaždica unikátny a neopakovateľný dizajn. Je vhodná do interiéru i exteriéru. Vďaka zvýšenej protišmykovosti R10 - R11 je séria Stone D vhodná aj ako dlažba na terasu či dlažba k bazénu. Podľa súčasných módnych trendov možno sériu Stone D použiť aj ako obklad i dlažbu do kúpeľne pozri fotogalériu k tejto sérii. Dlažba Stone D zahŕňa veľa formátov a rôznych povrchov v rektifikovanom i nerektifikovanom prevedení. Viac informácií získate v našich predajniach.

Najnovšie sa k dlažbe Stone D ponúka aj 2 cm dlažba. Tento hrubší formát umožní zjednotiť štýl v exteriéri i interiéri. 2 cm veľkoformátová dlažba má oproti štandardnej dlažbe tú výhodu, že ju možno klasicky nalepiť alebo bez použitia chemických lepidiel položiť do štrkového lôžka, usadiť na nastaviteľné terče alebo položiť do trávnika. To umožní elegantne vyriešiť montáž dlažby napríklad pri bazéne. Všetko v duchu najmodernejších trendov. Dlažba je mrazuvzdorná a protišmyková, odolná voči chemikáliám, soli a machom. 

Katalóg k 2 cm dlažbe nájdete tu

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Séria Impronta Stone D obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 1 z 1 produktov