Staňte se fanouškem
  • Slovenčina
GROHE sprchové toalety

SPRCHOVÉ TOALETY GROHE

INTELIGENTNÁ ČISTOTA NA MIERU

Keď raz vyskúšate toaletu GROHE Sensia Arena, už nikdy nebudete chcieť používať inú. Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena sa jemne stará o vašu pokožku a súčasne je šetrnejšia a hygienickejšia ako toaletný papier. Budete prekvapení, o koľko lepší môže každodenný očistný rituál byť.

SIKO GROHE Sensia Arena


ČAS NA ZMENU

OTOČTE SE CHRBTOM K STARÝM ZVYKOM: NOVÁ SPRCHOVÁ TOALETA GROHE Sensia® Arena.

GROHE Sensia

PRIRODZENÝ SPÔSOB DOKONALÉ HYGIENY:

SPRCHOVÉ TOALETY GROHE

Ak potrebujeme sa umyť, používame vodu. V rámci každodennej hygieny si umývame ruky a sprchujeme sa. Voda poskytuje osvieženie a úľavu a zanecháva na tele len pocit čistoty. Prečo sa teda vzdávať všetkých týchto predností pri vykonávaní toho najintímnejšieho rituálu? Prečo vôbec používať toaletný papier? Vďaka moderným sprchovacím toaletám GROHE zažijete dokonalý, prirodzený pocit čistoty, výhradne s použitím vody.

PRIVÍTAJTE NOVÚ ÚROVEŇ ČISTOTY.

GROHE SENSIA ARENA

GROHE Sensia Arena predstavuje premyslenú a inteligentný starostlivosť. Za tým všetkým sú priekopnícke vízie spoločnosti GROHE, najmodernejšie technológie na trhu a bezkonkurenčný schopnosť spojiť všetko do jednotného celku. Užjte si inovatívnych funkcií navrhnutých podľa vašich osobných potrieb. Pohodlnejšie, dokonale hygienické a oveľa jemnejšie ako toaletný papier, so sprchovou toaletou GROHE Sensia Arena zažijete úplne novú úroveň osobnej hygieny.

GROHE Grohe
GROHE Sensia

GROHE - DVE ODDELENÁ SPRCHOVÁ RAMENÁ

Sprchová toaleta Sensia Arena je vybavená dvoma samostatnými sprchovými ramenami, ktoré zabezpečujú najvyšší stupeň hygieny. Dámska sprcha, čo je sprchové rameno s odlišným smerom a širším uhlom rozstrekovania vody, je určené pre šetrné umývanie dámskych intímnych partií. Zadná sprcha, tj. Samostatné sprchové rameno pre presné omývanie zadných partií, zaistí dokonalú čistotu. Môžete si byť istí, že obe tieto sprchová ramená poskytujú dokonalú hygienu a úplne uspokojí všetky vaše potreby.

GROHE AQUACERAMIC

Inovácia, ktorá toaletu GROHE Sensia Arena premení na jedinečne čisté miesto. Technológia GROHE AquaCeramic je úplne výnimočná. Na povrchu záchodovej misy sa vytvorí ochranný film tvorený vodou, ktorý zabezpečuje, že prakticky nie je možné, aby sa na povrchu usadzovali nečistoty. Výsledkom je toaleta s neprekonateľnou úrovňou hygieny.

GROHE Grohe
GROHE Sensia

GROHE TRIPLE VORTEX

Na rozdiel od bežných toaliet inovatívny splachovací systém Triple Vortex spoločnosti GROHE ponúka až trikrát vyšší výkon ako splachovanie bežných toaliet. Pri každom spláchnutí dokonale umyje keramický povrch a dôkladne ho vyčistí. Nezanecháva žiadne nečistoty už po prvom spláchnutí. Aj napriek vysoký výkon toto vysoko účinné splachovanie spotrebováva len veľmi malé množstvo vody.

GROHE SENSIA ARENA FUNKCIE

  Nastaviteľná teplota vody.
Voľba teploty vody záleží len na vás.
  Neobmedzený prívod teplej vody.
Vďaka integrovanému ohrievaciemu systému.
  Nastaviteľný tlak vody.
Zvoľte takú intenzitu sprchy, ktorá vám vyhovuje.
  Dvojitá sprcha.
Separátny ramená hlavné a dámske sprchy pre maximálnu osobnú hygienu.
  GROHE Aquaceramic.
Revolučná povrchová úprava pre dokonalú čistotu s dlhou životnosťou.
  GROHE Triple Vortex.
Unikátny splachovací systém s trojnásobnou silou splachovanie.
  Antibakteriálne sprchové trysky.
Sú vyrobené z antibakteriálneho materiálu, ktorý je odolný voči 99,9% baktérií a má certifikáciu združenia SIAA. Trysky zostanú za všetkých okolností bez prítomnosti baktérií.
  Potláčanie zápachu.
Automaticky sa aktivuje pri každom použití toalety.
  Aplikácia GROHE Sensia Arena.
Aplikácia pre iOS a Android nastaví a uloží vaše osobné nastavenia.
  Vysúšač.
Po umytí teplou vodou zaistí tento sušiče rýchle a príjemné osušenie.
  Poklop sa otvára a zatvára automaticky.
Prostredníctvom integrovaného senzora.