Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Fineza Timber Natural

Filtre

Farba
design

Veľkoformátová rektifikovaná dlažba Timber Natural je vďaka svojej reliéfnej štruktúre a jemne vykresleným detailom vernou imitáciou prírodného dreva. Dlažba je mrazuvzdorná, disponuje zvýšeným stupňom oteruvzdornosti PEI IV a protišmykom R10. Tieto technické parametre umožňujú sériu Just Natural použiť prakticky kdekoľvek. Použiť je možné od podlahy v kúpeľni cez podlahy v obývačke či chodbe až po terasy a balkóny.

Séria Just Natural disponuje štyrmi formátmi – 15x120 cm, 20x120 cm, 30x120 cm a luxusný formát 26,5x180 cm. Dlažba je rektifikovaná a je tak možné všetky 4 formáty kombinovať v rámci jednej plochy či miestnosti. V duchu moderných trendov odporúčame použiť sériu Just Natural ako dlažbu na podlahu a obklad na stenu zároveň. Kombináciou všetkých 4 formátov tak docielite jedinečné skladby a výsledný dojem tak bude úžasný.

Technické parametre a šírka formátov vám umožňujú zladiť dlažbu či obkladinteriéridlažbouexteriéri pomocou jednej série.

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Séria Fineza Timber Natural obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 8 z 8 produktov