Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Fineza Ricordi

Filtre

Farba
design

Obklad Ricordi možno vnímať ako retro kúpeľňu alebo romantickú kúpeľňu. Nech ho už vnímate akokoľvek, kúpeľňa Ricordi pripomína kúpeľne našich babičiek. Séria Ricordi obsahuje obklad rozmeru 20 x 20 cm a 20 x 25 cm s jemným vzorom kytičiek a prúžkov. Obklad dopĺňajú krásne dekorácie s motívom mašličiek - všetko v modrých odtieňoch. Niekomu môže Ricordi pripomínať zámockú kúpeľňu. Ideálnym doplnkom je dlažba so vzorom dreva - napr. séria Country. Ďalšou alternatívou je nechať celú kúpeľňu vo farbách obkladu a aj na podlahu použiť bielu a modrú dlažbu. Aby výsledný efekt kúpeľne bol dokonalý, odporúčame použiť aj nábytok a ostatné predmety v rovnakom štýle - retro štýle. Toto spĺňajú napr. série sanitárnej keramiky Hommage a Aria a batérie zo série Iris.

Séria Ricordi neobsahuje len jednu farebnú kombináciu, resp, jeden druh dekorácií. Ponúkame niekoľko farieb - ružovú, zelenú, fialovú a samozrejme niekoľko druhov dekorácií. Kompletnú ponuku série Ricordi nájdete tu.

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Séria Fineza Ricordi obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 9 z 9 produktov